سگا کنسول The Mega Drive Mini را معرفی کرد

امروزه نوستالژی در میان بازی‌های ویدیوی بسبار فراگیر شده و بازی‌ها و کنسول‌های قدیمی نیز در میان بازی‌بازان بسیار رواج یافته است. حال شرکت سگا نیز به استقبال این موضوع رفته و از کنسول ارتقا یافته Mega Drive Mini رونمایی کرده است.ادامه ی مطلب »

صحبت‌های سازندگان Spider-Man درمورد فرآیند ساخت لباس‌های مردعنکبوتی

با توجه به اخباری که به تازگی از بازی جدید اینسومنیاک گیمز (Insomniac Games) یعنی Spider-Man منتشر شده‌، یکی از چیزهایی که توجه مردم را به خود جلب کرده این است که بازیکنان قادر خواهند بود تا لباس‌های مختلفی از شخصیت مرد عنکبوتی در این بازی را بر تن کنند. تمام لباس‌های موجود در بازی را می‌توان آزاد کرد، مانند لباس اسپایدر پانک (Spider-Punk) که هواداران زیادی دارد و نظر مردم را به خود جلب کرده است. با اینکه این لباس‌ها برای طرفداران این بازی بسیار خوب و ارزشمند هستند ولی ایجاد آن‌ها در بازی برای سازندگان کار طاقت فرسایی بوده است.ادامه ی مطلب »

Valve به فکر عرضه بازی‌های جدید است

Valve که به عنوان سازنده چندمورد از بزرگ‌ترین و بهترین بازی‌های ویدئویی شناخته می‌شود، خبر‌های خوبی برای علاقه‌مندان دارد. طبق برنامه‌های جدید Valve، دوست داران آن‌ها می‌توانند به‌زودی شاهد معرفی و عرضه بازی‌های هیجان‌انگیزی از طرف آن‌ها باشند.ادامه ی مطلب »

ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی