ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

ساخت نسخه رایگان بازی Ark برای پلی‌استیشن ۴ فعلا متوقف شده است

Bike
طبق اعلام سازنده بازی یعنی استودیو وایلدکارد، توسعه نسخه رایگان بازی Ark: Survival Evolved یعنی Survival of the Fittest برای کنسول پلی‌استیشن ۴ فعلا برای مدتی نامعلوم متوقف شده است.


پیش از این، این استودیو انتظار داشت که این بازی در تاریخ ۱۹ جولای (۲۹ تیر ماه) عرضه شود اما حالا آنها حتی قادر نیستند تاریخ عرضه‌ای را برای این بازی اعلام کنند.

کید هندریکس، سرپرست طراحی گیم‌پلی و فنی این بازی اعلام کرد:

این بدین معنی است که بازی Ark: Survival of the Fittest در ماه جولای سال ۲۰۱۶ برای پلی‌استیشن ۴ عرضه نخواهد شد. این در حالی است که ما به کار خود برروی بازی Ark: Survival Evolved ادامه خواهیم داد تا آن را در سریعترین زمان ممکن عرضه کنیم.

هندریکس در ارتباط با تاریخ عرضه بازی Ark: Survival Evolved برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ پیشبینی ارائه نکرد. این بازی در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

بنابراین نسخه رایگان این بازی یعنی Survival of the Fittest همچنان در انحصار رایانه‌های شخصی خواهد بود. در کنار ارائه این نسخه برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار است که برای کنسول ایکس‌باکس وان نیز عرضه شود.
بازی Survival of the Fittest بسیاری از المان‌های موجود در بازی Survival Evolved را دارا است، المان‌هایی نظیر ساخت و ساز و رام کردن دایناسورها اما تفاوت آنها این است که در این بازی تا ۷۲ بازیکن قابلیت مقابله با یکدیگر را در نبرد خواهند داشت.
در کنار حالت آنلاین اصلی، این بازی دارای قابلیت split-screen و پشتیبانی از شبکه را دارا است. همچنین این بازی دارای حالت آموزش آفلاین نیز می‌باشد.

عرضه اصلی بازی Survival Evolved در تابستان سال ۲۰۱۵ صورت گرفت و بیش از ۵ میلیون نسخه برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان فروش داشته است و از زمان عرضه همواره یکی از بازی‌های برتر استیم بوده است. این بازی هم اکنون در جایگاه نهم و یک پله بالاتر از بازی Arma 3 قرار دارد و براساس نمودار پیک کاربران آن در امروز ۴۱,۳۹۷ نفر بوده است.

منبع : گیمفا

اخبار مرتبط