ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

رتبه بندی ورزش های الکترونیک ایران


پایگاه های خبری مرتبط

حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

دو بازی جدید Sonic با هدف بازگشت به دوران شکوهمند این سری معرفی شدند

Bike
شرکت سگا با حضور در در رویداد کمیک-کان سن دیگو، از دو بازی جدید Sonic رونمایی کرده است. یکی از آنها دارای بازسازی بهترین مراحل این سری بازی است در حالی که عنوان دوم، ترکیبی از نسخه‌های کلاسیک و مدرن Sonic بوده و مارجراجویی جدیدی را بر علیه Eggman رقم خواهد زد. برای جزئیات تکمیلی پیرامون این دو بازی و تماشای تصاویر، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.سگا در گذشته تایید کرده بود که مشغول ساخت یک بازی به مناسب ۲۵ سالگی Sonic بوده و عنوان جدیدی را هم در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد کرد. Sonic Mania یکی از آنها است که در سبک پلتفرمر دو بعدی بوده و در طراحی جلوه‌های آن، از عناوین کلاسیک سگا جنسیس الهام گرفته شده است. عنوان نامبرده دارای مراحلی بازسازی شده از بازی‌های Sonic the Hedgehog ،Sonic the Hedgehog 2 ،Sonic CD ،Sonic the Hedgehog 3 و Sonic & Knuckles بوده و یک سری بخش‌های جدید نیز برای آن طراحی شده است.

ساخت Sonic Mania را سگا آمریکا با همکاری پاگودا وست گیمز بر عهده گرفته است. در ساخت این بازی، کریستین وایت هد و سیمون توملی که قبلا نسخه‌های بازسازی شده را برای موبایل پورت کرده بودند هم حضور دارند. تاکاشی لیزوکا که به عنوان رئیس تیم سونیک شناخته می‌شود گفته است، در طول سال اطلاعات بیشتری را دریافت خواهیم کرد.

Sonic Mania در کمیک-کان قابل بازی بوده است که لیزوکا هم اعتقاد دارد چنین مسئله‌ای “نشان از تعهد تیم آنها به این بازی است”؛ عنوانی که گفته شده از “عشق هواداران به عناوین پلتفرمر دو بعدی سونیک کلاسیک به وجود آمده”. این بازی در بهار ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

بازی بعدی تا حدودی مشابه Sonic Generations است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شده بود بدین صورت که نسخه‌های کلاسیک و مدرن سونیک را در خود دارد. این بازی فعلا عنوانی ندارد و در تعطیلات کریسمس سال ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴، نینتندو ان‌ایکس و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

سگا علاوه بر معرفی دو بازی جدید خود، اطلاعیه دیگری هم در رابطه با بازی Sonic Dash داشت و اعلام کرد که تا کنون ۲۰۰ میلیون بار دانلود شده است. این عنوان قرار است یک رویداد مخصوص درون بازی را دریافت کند که به موجب آن مرحله Green Hill Zone و شخصیت Classic Sonic ارائه خواهد شد. این رویداد تنها یک هفته طول خواهد کشید اما بعد از آن بازیکنان می‌توان موارد گفته شده را خودشان آزاد کنند.منبع : گیمفا
اخبار مرتبط