ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

تا کنون ۱٫۴ میلیون نسخه از Street Fighter V عرضه شده است

Bike
شرکت کپکام نتوانست به هدف عرضه ۲ میلیون نسخه‌ای Street Fighter V در سال مالی خود دست پیدا کند. در ادامه با ما همراه باشید.


این عنوان از زمان انتشار در فوریه تا پایان سال مالی شرکت کپکام در ۳۱ مارس (۱۲ فروردین)، توانست ۱.۴ میلیون نسخه را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌‌های شخصی به فروشگاه‌های سراسر دنیا عرضه کند و البته موجب اندوه کپکام به‌دلیل نرسیدن به عرضه ۲ میلیون نسخه‌ای شد. اعداد و ارقام ذکرشده، توسط گزارش بخش «ارتباطات سرمایه‌گذاری» منتشر شده اند.

انتشار این عنوان با مسکلات متعددی آمیخته شده بود که می‌توان به انتقاداتی پیرامون نبود بخش داستانی و آرکید اشاره کرد. همچنین یکی از مشکلات این بازی، ماه گذشته برطرف شد. یوشینوری اُنو در این باره گفت:

فکر می‌کنم زمانش‌ فرا رسیده تا بگویم ما انتظار این حجم از علاقه‌مندی کاربران به برخی قابلیت‌های بخش تک‌نفره را نداشتیم و [به نوعی] آن را دست‌کم گرفتیم.

البته این گزارش تماما از اندوه نیست و «Street Fighter V (برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴) یک انتخاب همیشگی باقی ماند و توانست فروش با ثبات خود در کشورهای خارجی را حفظ کند.»

بروزرسان ماه ژوئن این عنوان بخش داستانی را به این بازی اضافه خواهد کرد. البته این اتفاق کمی برای کپکام دیر است؛ زیرا با شروع ماه آوریل، امید‌ها برای رسیدن به عرضه ۲ میلیونی از دست رفت.


منبع : گیمفا


اخبار مرتبط