ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

تاریخ انتشار بازی Don Bradman Cricket 17 مشخص شد

Bike
به‌تازگی شرکت Home Entertainment Suppliers و Ant Studios تاریخ انتشار بازی Don Bradman Cricket 17 را اعلام کرده‌اند. عرضه بازی در سال جاری می‌تواند خبر بسیار خوبی برای طرفداران این سری باشد.بنابر اعلام شرکت سازنده، بازی Don Bradman Cricket 17 قرار است در تاریخ ۲۲ ماه دسامبر سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود همچنین نسخه رایانه‌های شخصی این بازی نیز یک ماه بعد از انتشار نسخه کنسولی از طریق شبکه استیم در دسترس قرار خواهد گرفت.

زمانی که اولین نسخه از سری بازی‌های Don Bradman Cricket منتشر شد، با بازخوردهای بسیار خوبی همراه بود و توانست یک بازی شبیه ساز ورزشی بسیار دقیق و کامل را برای کنسول‌ها به ارمغان بیاورد. رینا هور در این باره می‌گوید:

ما منتظریم تا بازخورد طرفداران را نسبت به نسخه جدید بازی که افزایش کیفی بسیار زیادی نسبت به نسخه قبل داشته است را مشاهده کنیم.

سازندگان در تبلیغات بازی عنوان کرده‌اند که شما در Don Bradman Cricket 17 شاهد بهترین عنوان شبیه سازی ورزش کرینکت می‌باشید. در ساخت بازیکنان حاضر در بازی از فناوری موشن کپچر استفاده شده است و در طراحی استادیوم‌ها نیز نهایت دقت به کار رفته است. برای اولین بار در این سری شما شاهد حضور ورزشکاران بانوان در بازی خواهید بود.

ورزش کریکت در کشور آمریکا از محبوبیت بالایی برخوردار نیست و تقریبا ناشناخته است اما این ورزش در کشورهایی نظیر انگلستان، استرالیا و نیوزلند طرفداران بسیار زیادی دارد.منبع : گیمفااخبار مرتبط