ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

رتبه بندی ورزش های الکترونیک ایران


پایگاه های خبری مرتبط

حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

مدیر اجرایی سابق سونی به دفاع از سازنده No Man’s Sky می‌پردازد

Bike
مدیر عامل سابق محتوای استراتژیک سونی اروپا، شهید احمد کمال یکی از افرادی بود که با چشمان خود وضعیت داخلی و خارجی عنوان No Man’s Sky را مشاهده کرده بود. انتشار بازی یک شکاف بزرگ میان بازیبازان ایجاد کرد، کسانی که از محتوای ارائه شده در بازی خوششان آمد و دسته‌ای هم که انتظار بیشتری از بازی داشتند و با شدت از تیم سازنده انتقاد کردند. ظاهرا امروز طاقت احمد طاق شده است و تصمیم گرفته عقیده خود را به روشنی در توییتر ابراز نماید. همچنین ذکر کرد که به‌روزرسانی برای بازی در سال ۲۰۱۳ معین شده بود.مردم در قضاوت در مورد شخصیت دوست من درحال سبقت گرفتند از یکدیگر می‌باشند و کسانی که او را زیر اتوبوس مخاطبان پرت کردند می‌توانند گورشان را گم کنند.

و فکر می‌کنم همه ما می‌دانیم که من دقیقا درمورد چه کسی صحبت می‌کنم. او در سال ۲۰۱۳ در مورد به‌روزرسانی به من گفته بود ولی شخص دیگری در مورد آن خبر نداشت.

او توسط خیلی از کسانی که وی را نمی‌شناختند به صلیب کشیده شد، او استعداد، بصیرت، عزم و گستاخی بیشتری از کل آن اوباش نفرت انگیز داشت.

کسانی که مرا ناامید ساختند افرادی بودند که باید او را بیشتر می‌شناختند و کسانی که تنها رویشان را برگرداندند.

آن‌ها تفاله‌ای بیش نیستند. من ترجیح می‌دهم که فقیر و بدبخت باشم تا یک تفاله نامرد که وقتی که دوست و همکارم به حمایت نیاز دارد رویم را برگردانم.

این اصلا به این صورت نیست که او یا همکارانش در حال گذراندن تعطیلات و یا خرید ماشین و اینجور مزخرفات بودند. آن‌ها داشتند خودشان را برای خلق یک چیز جدید “می‌کشتند”.

شما ممکن است از لحن صحبت‌های من خوشتان نیامده باشد، من اهمیتی نمی‌دهم. من به دوستانم خیانت نمی‌کنم و زمانی که آن‌ها در سختی میافتند فرار نمی‌کنم.

وی همچنین اضافه کرد:

۱٫ زمانی که ارزش چیزی را نمی‌دانید به لشکر نفرت نپیوندید.

۲٫ به خاطر مخاطبانتان به تیمتان خیانت نکنید.

۳٫ “من” اسپارتاکوس هستم.

اخبرا نیز به‌روزرسانی جدید No Man’s Sky منتشر شده است. این عنوان هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ است.

اخبار مرتبط