ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

رتبه بندی ورزش های الکترونیک ایران


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

سیستم مورد نیاز بازی Halo Wars 2 از کارت گرافیک جدید شرکت NVIDIA رونمایی کرد!

Bike
اخیرا نام کارت گرافیک جدید شرکت انویدیا، GeForce GTX1080Ti، در لیست سیستم پیشنهادی بازی Halo Wars 2 درج شده است و بدین ترتیب به‌نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک شاهد رونمایی از این مدل کارت گرافیک خواهیم بود.این موضوع برکسی پوشیده نیست که شرکت NVIDIA در آینده‌ای نزدیک قصد دارد تا کارت گرافیک GeForce GTX1080Ti را بصورت رسمی معرفی کند، با اینکه هنوز شرکت سازنده بصورت رسمی برنامه خود را برای معرفی این کارت گرافیک جدید مشخص نکرده است اما بسیاری از مردم بر این باورند که از این کارت گرافیک در رویداد GDC 2017 رونمایی خواهد شد و حتی احتمال عرضه آن نیز در بازار وجود خواهد داشت اما نکته‌ای که درست بودن این شایعات را دوچندان می‌کند، درج شدن نام کارت گرافیک GeForce GTX1080Ti در سیستم پیشنهادی رسمی بازی Halo Wars 2 می‌باشد، وجود این نام بر روی کاور این بازی محبوب حاکی از آن است که بزودی شاهد رونمایی از این کارت گرافیک خواهیم بود.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید شرکت مایکروسافت و THQ Nordic برای سیستم پیشنهادی کیفیت Ultra بازی Halo Wars 2، نام کارت گرافیک GeForce GTX1080Ti را بر روی کاور بازی درج کرده‌اند.

لازم به ذکر است که نسخه فیزیکی بازی Halo Wars 2 فقط در خرده فروشی‌های قاره اروپا قابل خریداری خواهد بود و عرضه بازی بصورت فیزیکی در آمریکای شمالی منتفی شده است. عرضه کارت گرافیک جدید شرکت NVIDIA در آینده‌ای نزدیک می‌تواند خبر بسیار خوبی برای دارندگان رایانه‌های شخصی باشد. منتظر انتشار اخبار بیشتر در این رابطه باشید.

اخبار مرتبط