ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

نگاهی دقیق و نزدیک به لپ تاپ MSI GE72VR 6RF Apache Pro: تازه نفس و پرقدرت در دنیای واقعیت مجازی

Bike
استودیوی بازی‌سازی گوریلا گیمز (Guerrilla Games)، با عرضه‌ی جدیدترین بازی خود تحت عنوان Horizon: Zero Dawn، توانست تحسین منتقدان و بازیکنان را بدست آورد؛ کمتر از یک هفته‌ی دیگر شاهد انتشار عمومی آن خواهیم بود، اما پیش از آن می‌توانید نمرات این بازی و خلاصه‌ی نقدهای آن از سوی سایت‌های معتبر را از این نشانی مشاهده کنید.


 با توجه به موفقیت این بازی و  سخنان قبلی سونی مبنی بر احتمال عرضه‌ی دنباله برای آن، احتمال تحقق این امر بسیار بالاست. به همین دلیل، آنجلا گیلسپی، تهیه کننده‌ی ارشد استودیوی مذکور، گفته است که احتمالاً دنباله‌های بعدی این بازی شخصیت‌های اصلی دیگری به غیر از شخصیت اصلی نسخه‌ی اول داشته باشند.

گیلسپی در گفتگو با وب‌سایت Gamereactor، در این خصوص بیان داشت:

من فکر می‌کنم که الوی (شخصیت اصلی نسخه‌ی فعلی) همیشه جزوی از عنوان Horizon: Zero Dawn باشد، اما همانطور که ممکن است دیده باشید، تعداد زیادی شخصیت و قبیله در این بازی وجود دارد و ما تاریخی غنی در اختیار داریم.

ما سال‌ها زمان صرف توسعه‌ی قبایل موجود [در این بازی] کرده‌ایم، بنابراین امکان حضور شخصیت‌های دیگری در آینده وجود دارد، اما الوی همیشه در Horizon: Zero Dawn باقی خواهند ماند.

بازی زیبای Horizon: Zero Dawn در روز سه‌شنبه ۱۰ اسفند ماه (۲۸ فوریه ۲۰۱۷ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر

اخبار مرتبط