ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

رتبه بندی ورزش های الکترونیک ایران


پایگاه های خبری مرتبط

حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

اطلاعاتی از محتویات نسخه‌های ویژه بازی Mass Effect: Andromeda منتشر شد

Bike
به تازگی، اطلاعاتی از محتویات نسخه‌های ویژه بازی Mass Effect: Andromeda منتشر شده است که جزئیات آن را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.دیگر چیزی تا انتشار یکی دیگر از عناوین مورد انتظار سال جاری باقی نمانده است که شاهد انتشار اطلاعاتی جدید از این بازی هستیم.

این اطلاعات جدید که به صورت رسمی توسط سازندگان و استودیو بایوور (Bioware) منتشر شده است، می‌تواند بیشتر شما را با نسخه های ویژه این عنوان آشنا کند.

طبق گفته‌های سازندگان، بازی Mass Effect: Andromeda به غیر از نسخه معمولی و کامل بازی، دارای دو نسخه دیگر با عناوین، Deluxe نسخه ۷۰ دلاری و Super Deluxe نسخه ۱۰۰ دلاری خواهد بود که از ویژگی‌های خاص خود برخوردار هستند. البته یک ویژگی مشترک بین این دو نسخه وجود دارد و کسانی که یکی از این دو نسخه ویژه را خریداری کنند به محتویات زیر دسترسی خواهند داشت:

  • یک بسته انحصاری برای بخش مولتی پلیر یا چندنفره بازی که شامل آیتم‌های Ultra-Rare (کم‌یاب) خواهد بود.
  • دو اسکین یا طرح جدید برای اوتومبیل Nomad که می‌توانید آن را به سلیقه خود شخصی سازی کنید.
  • یک لباس جدید Casual برای Pathfinder

البته قبل تر هم سازندگان اطلاعاتی از این نسخه‌های ویژه بازی منتشر کرده بودند، مثل یک لباس Casual برای Pathfinder، یک زره جدید با نام Scavenger برای Pathfinder، حیوان خانگی جدید به نام Pyjak، دسترسی جداگانه به موسیقی‌های متن این عنوان و بسته deluxe که در زمان عرضه بازی یک پک کامل اسلحه و تجهیزات اضافه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

همچنین افرادی که نسخه معمولی، Deluxe و Super Deluxe را پیش خرید کنند، از محتویاتی مانند زره Deep Spcae Explorer، پنج بسته برای افزایش میزان تجربه یا XP برای بخش چندنفره بازی و یک طرح برای اوتومبیل Nomad برخوردار خواهند بود.

اما یک نکته انحصاری دیگر وجود دارد و آن هم این است که اگر شما نسخه Super Deluxe را خریداری کنید، می‌توانید از بسته‌های Booster که در مدت ۲۰ هفته به صورت هفتگی منتشر می‌شوند، استفاده کنید.

علاقه مندان به بازی Mass Effect: Andromeda، تنها یک هفته تا تجربه رسمی این عنوان فاصله دارند. این بازی در ۱ فروردین برای رایانه های شخصیصخی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

 

اخبار مرتبط