ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

رتبه بندی ورزش های الکترونیک ایران


پایگاه های خبری مرتبط

حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

احتمال عرضه‌ی بازی System Shock 3 برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان

Bike
سری محبوب و کلاسیک System Shock قرار است در آینده بازگشت شکوه‌مندانه‌ای داشته باشد؛ چراکه علاوه بر قسمت جدید آن، قرار است شاهد یک نسخه‌ی بازسازی شده از آن نیز باشیم. در حالی که نسخه‌ی سوم این سری، یعنی System Shock 3، در اصل برای رایانه‌های شخصی در دست ساخت و توسعه قرار دارد، این احتمال می‌رود که در آینده شاهد عرضه‌ی آن برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باس وان نیز باشیم.این خبر از آنجایی نشات گرفته است که چندی پیش مشخص شد که شرکت Starbreeze قراردادی با Otherside Entertainment مبنی بر انتشار بازی System Shock 3 برای رایانه‌های شخصی و دیگر پلتفرم‌ها بسته است. اگرچه آن‌ها اشاره‌ای به عرضه‌ی بازی مورد بحث برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نکرده‌اند، اما احتمال تحقق این امر بسیار بالاست و قطعاً دو شرکت مذکور به پلتفرم‌های ذکر شده اشاره داشته‌اند. گفته شده است که وضعیت انتشار این بازی برای دیگر پلتفرم‌ها در دست بررسی است و قرار است اطلاعات بیشتری در این رابطه در آینده منتشر گردد.

بو اندرسون کلینت (Bo Andersson-Klint)، مدیرعامل شرکت Starbreeze، در این خصوص ابراز داشت:

System Shock یکی از عناوین نمادین تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی است که همچنان خون من و آقای اسپکتور – یکی از خالقین این اکشن نقش‌آفرینی – در آن جاری است. ما در طی همکاری با Otherside Entertainment و تیم وارن اسپکتور (Warren Spector) در حال ساخت System Shock 3 جهت عرضه‌ی آن برای بازیکنان سراسر جهانیم. من جزو اولین کسانی خواهم بود که این بازی را تجربه می‌کند.

این احتمال می‌رود که در کنار نسخه‌ی سوم این سری، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن نیز برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر گردد. نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این سری به لطف کمپین حمایت مالی موفقش در سرویس کیک‌استارتر (Kickstarter)، توسط استودیوی Night Dive Studios در دست ساخت و توسعه قرار دارد. کمپین حمایت مالی مورد اشاره، توانست بودجه‌ای معادل ۱٫۳۵۰٫۷۰۰ دلاری از سوی ۲۱٫۶۲۵ هزار حامی بدست آورد. این نسخه‌ی بازسازی شده با هدف عرضه‌ در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۸ میلادی برنامه‌ریزی شده است. به نظر می‌رسد که این نسخه بتواند موفق عمل کند، چراکه نسخه‌ی آزمایشی منتشر شده از آن در سال گذشته‌ی میلادی توانست با نظر مثبت بازیکنان همراه گردد.

لازم به ذکر است که همچنان تاریخ عرضه‌ی دقیق انتشار بازی System Shock 3 مشخص نیست و این انتظار می‌رود تا به زودی از این مهم اطلاع پیدا کنیم.

اخبار مرتبط