ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

رتبه بندی ورزش های الکترونیک ایران


پایگاه های خبری مرتبط

حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

مایکروسافت: بازی های ایکس‌باکس اسکورپیو در حال توسعه هستند، ما صدای طرفداران را می‌شنویم

Bike
مایکروسافت به تازگی اخبار زیادی از اکس باکس مورد انتظار بعدی یعنی “اسکورپیو” منتشر کرد و همینطور که شور و هیجان همگی رفته رفته بیشتر می‌شود، کاربران هنوز نمی‌دانند پشتیبانی نرم‌افزاری این کنسول به چه شکل خواهد بود.طی مکالماتی که در پادکست اخیر با میجر نلسون (Major Nelson) انجام شد، Albert Penello مدیر بازاریابی اکس باکس، سعی کرد کمی شرایط را آرام کند. وقتی از بازی ها سوال شد، به همه شنودگان وعده داد که این بازی‌ها به زودی منتشر خواهند شد و اینکه در حال حاضر مایکروسافت تصمیم گرفته بر تمامی جوانب و ویژگی‌های کنسول تمرکز کند و اخباری از بازی‌های اسکروپیو به زودی در دسترس قرار خواهند گرفت.

میجر نلسون تایید کرد که زمینه اصلی مایکروسافت در E3 امسال “بازی‌ها” خواهد بود. او در ادامه توضیح داد:

طی ماه‌های آینده و طبیعتا تا زمانی که اکس باکس بعدی عرضه شود، اخبار بیشتری خواهیم داشت. صدالبته بازی‌های بیشتر که اکثر برنامه ما برای مراسم E3 2017 را شامل می‌شوند.

در ادامه Penello پاسخ داد که به صدای طرفداران گوش می‌دهد و بازی ها در راه اسکورپیو هستند. وی افزود:

بازی‌ها، بازی‌ها و باز هم بازی‌ها! این بزرگترین جنبه کار ما را تشکیل می‌دهد. ببینید، من متوجه هستم، من نظرات شما را دریافت می‌‎کنم و برای همین دوست دارم همه بدانند که بازی ها در حال توسعه هستند. امروز همه چیز در مورد سخت افزار است، امروز ما درباره قدرت اکس باکس با شما صحبت کردیم، ولی این را به خوبی می‌دانیم که شما منتظر بازی های بیشتر هستید پس نگران نباشید.

Penello به این موضوع پرداخت که طرفداران و توسعه دهندگان نیازی به نگرانی در رابطه با کیفیت بازی ها ندارند، اما چیزی که هست دو مدل مختلف می‌باشد که باید روی آن ها تمرکز کنیم و مایکروسافت اسکورپیو را به گونه ای طراحی کرده که هم توسعه دهندگان و هم مصرف کنندگان نهایت استفاده را از قدرت این کنسول ببرند.

بله، من فکر می‌کنم چیزی که طرفداران را در ارتباط با دو جنبه مختلف کنسول (توسعه دهنده – مصرف کننده) آزار می‌دهد این است که آیا قرار است من نسخه ضعیف‌تری از بازی نسبت به پلتفرم قبلی که شاید می‌توانستم ۱۰ سال از آن استفاده کنم را دریافت کنم؟ لازم است بدانید که ما دقیقا همان مقدار انرژی، فعالیت و تلاش برای بخش توسعه دهندگان صرف کردیم که برای مصرف کنندگان لازم بود. این داستانی است که به شخصه دوست دارم بار ها و بار ها بازگویش کنم. این به معنی بازی های بهتر است چراکه توسعه دهندگان به جای به کار انداختن بخش های مختلف بر روی کیفیت محتوا تمرکز خواهند کرد.

دیدگاه Penello را چگونه ارزیابی می کنید؟

اخبار مرتبط