ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

رتبه بندی ورزش های الکترونیک ایران


پایگاه های خبری مرتبط

حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

تاریخ عرضه‌ی نخستین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Ghost Recon: Wildlands مشخص شد

Bike
نخستین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بازی Ghost Recon: Wildlands که با نام «Narco Road» شناخته می‌شود، قرار است در روز سه‌شنبه ۲۹ فروردین ماه (۱۸ آوریل ۲۰۱۷ میلادی) از راه برسد. این بسته‌ی جدید، این امکان را به بازیکنان می‌دهند تا سه گروه قاچاقچی که توسط شخصی به نام « El Invisible» رهبری می‌شوند را از پای در آورند.


گفته شده است که این محتوای دانلود شدنی شامل پنج ماموریت جدید برای بخش داستانی و همچنین ماموریت‌های جانبی می‌شود که چالش‌های رانندگی جدیدی را به بازی Ghost Recon: Wildlands اضافه می‌کند. این بسته‌ی الحاقی مربوط به سه گروه قاچاقچی می‌شود که سه رئیس آن‌ها توسط « El Invisible» رهبری می‌شوند.

سه رئیس جدید بسته‌ی گسترش دهنده‌ی «Narco Road» به شرح زیر هستند:

  • ادی اسکووادو (Eddie Escovado): ستاره‌ی شبکه‌های اجتماعی و رهبر معتادان آدرنالین گروه « Kamikazes»
  • آرتورو ری (Arturo Rey): رهبر مرموز گروه « Death Riders»، گروهی از سواران که سانتا مورتو (Santa Muertee) را می‌پرستند
  • تونیو ماتئوس (Tonio Mateos): رهبر متکبر گروه « Jinetes Locos»، گروهی که در راندن  ماشین‌های مسابقه‌ای تخصص دارند

در کنار ماموریت‌های جدید، بسته‌ی گسترش دهنده‌ی «Narco Road» شامل لباس‌ها و سلاح‌های جدید و همچنین انواع و اقسام وسایل نقلیه از جمله کامیون‌های هیولایی، ماشین‌های مسابقه‌ای، موتور سیکلت و هواپیما نیز می‌شود.

با عرضه‌ی این بسته‌ی گسترش دهنده، چالش هفتگی بخش‌های تک نفره و چند نفره‌ی این بازی که هر هفته، روز چهارشنبه به‌روز می‌شود نیز تغییراتی را خواهد داشت. گفته شده است که پاداش تمام کردن چالش‌ها، اقلام ویژه‌ای در بازی خواهند بود. این به‌روزرسانی، درست پیش از عرضه‌ی بسته‌ی گسترش دهنده‌ی مورد بحث و در روز چهارشنبه ۲۳ فروردین (۱۲ آوریل ۲۰۱۷ میلادی) از راه خواهد رسید.

اخبار مرتبط