ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

رتبه بندی ورزش های الکترونیک ایران


پایگاه های خبری مرتبط

حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

مود Co-op تقسیم صفحه بازی Star Wars Battlefront II در انحصار کنسول‌ها خواهد بود

Bike
عنوان Star Wars Battlefront II سرانجام معرفی شد و طرفداران این سری بازی و البته طرفداران کلی جنگ‌های ستاره‌ای در چند روز گذشته به شدت خوشحال و هیجان زده بودند. معرفی بازی Star Wars Battlefront II در اورلاندو فلوریدا انجام شد؛ جایی که جشن بزرگ و با شکوهی برای Star Wars بر پا بود و اطلاعات و نمایش‌های فوق‌العاده‌ای از این عنوان به دست بازی‌بازان رسید.قطعا می‌دانید که Star Wars Battlefront II نسبت به نسخه اول، از هر نظر پیشرفت‌های زیادی را به خود دیده است. بازی حال، دارای یک بخش تک نفره داستانی است که به نظر می‌رسد بسیار جذاب باشد و البته بخش چند نفره نیز بسیار بهتر و گسترده تر طراحی شده است.

یکی از ویژگی‌هایی که راجع به آن در پنل Star Wars Battlefront II بحث شد، مود Co-op آفلاین و تقسیم صفحه بازی بود. این مود Co-op به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا به راحتی به صورت آفلاین با دوستان خود بازی‌ کنند پیش از این که وارد بخش چند نفره آنلاین بازی شوند، جوایز، پاداش‌ها و ارتقاهایی را برای بازی خود به دست آورند. متاسفانه اعلام شده که این مود آفلاین و تقسیم صفحه در نسخه رایانه‌های شخصی بازی وجود نخواهد داشت. در یک پست جدید در Xbox Wire، این موضوع تایید شده که این مود، تنها در نسخه‌های کنسولی بازی پیاده شده و در واقع در انحصار کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان است.

این موضوع، زمانی که به یاد آوریم شماره اول بازی در سال ۲۰۱۵ نیز چنین مودی را در نسخه‌ رایانه‌های شخصی نداشت، غافلگیر کننده جلوه نمی‌کند. اما قطعا مهم ترین دلیلی که سازندگان قید این مود را در نسخه‌ رایانه‌های شخصی زده‌اند، این است که بازی‌بازان بسیار اندکی از مود Co-op آفلاین تقسیم صفحه برای بازی با دوستانشان استفاده می‌کنند و شاید این پلتفرم از نظر عملکرد و جلو‌ه‌های بصری بهترین انتخاب برای Star Wars Battlefront II باشد اما شنیدن خبر اخیر و اشاره شده، نمی‌تواند غافلگیر کننده باشد (با توجه به توضیحات ارایه شده).

عنوان Star Wars Battlefront II، این‌بار شامل بخش داستانی هم خواهد بود که خط داستانی آن بعد از فیلم Return of the Jedi دنبال می‌شود که ایدن ورسیو ( Iden Versio ) فرمانده امپریال (Imperial)، نقش موثری در آن خواهد داشت. هدف این شخصیت در این بازی، از بین بردن اتحاد Rebellion بوده که افزوده بر آن در طول داستان بازی، اتفاقات دیگری هم رخ خواهد داد که جزئیان آن بعدا اعلام خواهد شد. شما می‌توانید تریلر معرفی بازی را از اینجا، اولین تصاویر با کیفیت بازی را از اینجا و صحبت‌های کارگردان بازی را از اینجا مشاهده و مطالعه کنید.

عنوان Star Wars Battlefront II در تاریخ ۲۶ آبان یعنی ۱۷ نوامبر، برای پلتفرم های مقصد یعنی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد؛ هر چند نسخه Deluxe بازی در تاریخ ۱۴ نوامبر در دسترس خواهد گرفت و بازی‌بازان می‌توانند با خرید این نسخه، بازی را زودتر از دیگران تجربه نمایند.

اخبار مرتبط