ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

رتبه بندی ورزش های الکترونیک ایران


پایگاه های خبری مرتبط

حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

رئیس جدید شرکت ۵۰۵ Games مشخص شد

Bike
حتما بسیاری از شما با شرکت ناشر ۵۰۵ Games آشنا هستید. شرکتی که شاید به خاطر انتشار سری Sniper Elite در این روزها مشهور باشد و بازی‌بازان کم و بیش با بازی‌های آن آشنایی دارند. امروز، روز مهمی برای این شرکت به حساب می‌آید چرا که رئیس جدیدی برای ۵۰۵ Games انتخاب شده است.همان طور که گفته شد، امروز شرکت ۵۰۵ Games رئیس جدید خود را انتخاب و آن را به طور رسمی اعلام کرد. نام رئیس جدید این شرکت، نیل رالی ( Neil Ralley) شناخته شده است که بازی‌بازان حتما او را به عنوان مدیر کلی شرکت ۲K Games به خاطر دارند. ایشان در شرکت ۲K Games International به مدت ۱۱ سال کار کرد و باعث و بانی انتشار عناوینی مانند Borderlands ،Bioshock و Mafia محسوب می‌شود. کار آقای رالی در سال ۲۰۱۶ با شرکت ۲K تمام شد و ایشان این شرکت را در سال گذشته ترک کردند.

پس از معرفی اقای نیل رالی به عنوان رئیس جدید شرکت ۵۰۵ Games، ایشان در یک بیانیه‌، در مورد سمت جدید خود صحبت کردند و به این اشاره داشتند که بازی‌های ۵۰۵ Games در آینده می‌توانند تا کجا به جلو بروند.

۵۰۵ Games به عنوان یک ناشر جهانی در زمینه توسعه و ساخت، در جایگاه بسیار هیجان انگیزی قرار دارد. تیم، در ۱۱ سالی که از تاسیس این شرکت می‌گذرد، راه طول و درازی را آمده‌اند و من می‌دانم که آن‌ها حتی برای چیزهای برتر و عالی تر نیز آمادگی دارند. من بسیار خرسند هستم که به این تیم پیوستم تا با هم سخت و ساز را بر پایه اصلی ادامه دهیم و آن را به مرحله جدیدی ببریم.

اگر خیلی با شرکت ۵۰۵ Games آشنا نیستید، باید بگویم که این شرکت یکی از سریع ترین روندهای توسعه و پیشرفت را در سال‌های گذشته در صنعت بازی‌های ویدیویی داشته و این شرکت در سال‌های اخیر، عناوین موفقی مانند Virginia ،Abzû ،Payday 2 ،Terraria و بسیاری دیگر از عناوین را منتشر کرده است. علاوه بر این بد نیست اشاره کنیم که ۵۰۵ Games به عنوان ناشر جهانی بازی فوق العاده محبوب و پر طرفدار Rocket League شناخته می‌شود.

خبر هیجان انگیزی که در روزهای اخیر در مورد شرکت ۵۰۵ Games به گوش می‌رسد، قرار داد آن‌ها با استودیوی نامدار رمدی است. استودیوی رمدی چند روز پیش اعلام کرده بود که بازی جدید و در دست ساخت آن‌ها با نام رمز P7، توسط شرکت ۵۰۵ Games منتشر خواهد شد. طبق این قرارداد همکاری، ۵۰۵ Games موافقت کرده که مبلغ ۷٫۷۵ میلیون یورو برای توسعه به رمدی بدهد که این مبلغ معادل ۸٫۵ میلیون دلار است.

حال، باید ببینیم که عملکرد شرکت ۵۰۵ Games با مدیریت نیل رالی چگونه خواهد بود و این شرکت روند موفقیت آمیز خود را ادامه خواهد داد یا خیر.

اخبار مرتبط