ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

کمپبن کیک‌استارتر بازی Kynseed آغاز شد

Bike
بنابر اخبار منتشر شده تعدادی از توسعه‌دهندگان سابق بازی محبوب Fable در شرکت Lionhead، یک تیم مستقل تشکیل داده‌اند و مشغول کار بر روی عنوانی دوبعدی در سبک نقش‌آفرینی با نام Kynseed می‌باشند.بازی Kynseed عنوانی دوبعدی نقش‌آفرینی با محیطی سندباکس می‌باشد، این عنوان سناریوی بسیار جالبی دارد، در بازی شما این امکان را خواهید داشت تا زندگی خود را تجربه کنید و در زمان پایان عمر شخصیت شما، تمامی مهارت‌ها و اموالتان به فرزندانتان انتقال می‌یابد و ماجراجویی خود را در دنیای بازی در قالب شخصیت‌های جدید دنبال کنید.

نکته بسیار جالب در رابطه عنوان Kynseed این موضوع است که جهان بازی اعمال و کارهایی که انجام می‌دهد را به خاطر میسپارد همچنین دوستان شما، حیوانات دستی شما و کسانی را که دوست دارید نیز در دنیای بازی ذخیره شده و در ماجراجویی شما تاثیرگذار خواهند بود.

بازیبازان در بازی حکومت خود را بنا می‌کنند، در کارهای تجاری شرکت می‌کنند، کم کم شهرت و آوازه خود را بر سر زبان‌ها می‌اندازند و به جوایز و پاداش‌های بسیار باارزشی دست پیدا خواهند کرد. شما در بازی آزادی عمل بسیار بالایی خواهند داشت، می‌توانید شغل‌های متنوعی را انتخاب کنید، ماموریت‌ها و وظایف گوناگونی را برای خود دست و پا کنید، در محیط سندباکس بازی به جست و جو مشغول شوید، تشکیل خانواده دهید و با اراده خود پا به مکان‌های بسیار خطرناک برای مبارزات با دشمنان و بدست آوردن گنجینه‌های باارزش، بگذارید. آیتم‌ها و ابزارهایی که در این مسیر پیدا می‌کنید می‌تواند در راه افزایش شهرت و آوازه شما بسیار کارآمد باشد، می‌توانید از آن‌ها برای پیشروی در تجارت و ساخت تجهیزات مختلف استفاده کنید.

همانطور که می‌بینید بازی Kynseed از ایده‌های بسیار جالبی برخوردار است، سازندگان برای مهیا ساختن بودجه مورد نیاز بازی به‌تازگی یک کمپین در سایت کیک‌استارتر آغاز کرده‌اند، استودیوی PixelCount تقاضای بودجه‌ای معادل با ۳۰هزار دلار را از علاقه‌مندان کرده و ۲۵ روز فرصت جمع‌آوری این بودجه می‌باشد.

 

اخبار مرتبط