ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

Call of Duty: Infinite Warfare را آخر هفته به‌ رایگان در شبکه استیم دریافت کنید

Bike
نه تنها عنوان Call of Duty: Infinite Warfare آخر هفته برای دانود و بازی در شبکه استیم رایگان است، بلکه بعضی از عناوین این فرانچایز نیز با تخفیفاتی همراه شده اند.این نسخه در ماه نوامبر به جنگ جهانی دوم خواهد رفت، ولی برای الان می‌توانید به آینده سفر کنید و عنوان Call of Duty: Infinite Warfare را تا ۳۰ دقیقه بامداد ۲۲ می (دوشنبه اول خرداد) به رایگان در شبکه استیم بازی کنید.

همچنین عناوین Call of Duty: Black Ops 2 و Black Ops ۳ نیز در تخفیف هستند. علاوه بر این، عناوینی مثل World at War ،Advanced Warfare ،Modern Warfare و Call of Duty 2 نیز شامل تخفیف شده اند.

روز گذشته بسته الحاقی Continuum عنوان Call of Duty: Infinite Warfare برای دارندگان رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر شد. در سوی دیگر، با توجه به امکان تجربه رایگان بخش چندنفره در شبکه لایو ایکس باکس برای آخرهفته، دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان می‌توانند Call of Duty: Infinite Warfare را آخر هفته به رایگان تجربه کنند و از بخش چندنفره آن نیز لذت ببرند. شایان ذکر است بسته الحاقی Continuum از ۱۸ آوریل (۲۹ فروردین) برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

اخبار مرتبط