ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

نتایج برگزاری مسابقات مقدماتی انتخابی تیم ملی ورزشهای الکترونیک

Bikeبه گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک مسابقات انتخابی تیم ملی ورزشهای الکترونیک برای شرکت در پنجمین دوره مسابقات داخل سالن آسیا در 4 رشته بازی اعلامی از سوی شورای المپیک آسیا برگزار شد.

با رعایت بازه های زمانی اعلام شده از سوی کمیته برگزاری مسابقات شورای المپیک آسیا و پس از ثبت نام اولیه متقاضیان در سایت معرفی شده از سوی این کمیته مسابقات انتخابی در سه رشته انفرادی و یک رشته تیمی برگزار شد. مسابقات مقدماتی و نهایی در تنها رشته تیمی (2DOTA) این دوره از مسابقات از تاریخ 22 تا 24 تیرماه جاری و با حضور 30 تیم از استان های سراسر کشور و به صورت برخط (ONLINE) برگزار و 8 تیم صعود کرده به مرحله بعد در روز دوشنبه مورخ 96/4/26 با حمایت مالی مجموعه ورزشی "شمشاد" به میزبانی شهر مقدس قم مرحله نهایی مسابقات را به اجرا درآوردند.

 لازم به یادآوری منتخبان کشوری به عناون نماینده جمهوری اسلامی به شورای المپیک آسیا معرفی می شوند تا در بازه زمانی 31 تیر تا 25 مرداد ماه و پس از اعلام کمیته برگزاری مسابقات شورای المپیک آسیا با نمایندگان منطقه آسیای میانه به رقابت  پردازند و در نهایت یک تیم به عنوان نماینده منطقه آسیای میانه مجوز حضور در مرحله نهایی مسابقات داخل سالن آسیا در تاریخ 27 شهریور تا 7 مهر در عشق آباد پایتخت ترکمنستان برای رقابت با نمایندگان قاره آسیا را پیدا می کند. اسامی نفرات برتر انتخاب شده در مسابقات مقدماتی کشوری به شرح زیر است:

ü      اسامی نفرات منتخب در رشته تیمی  DOTA 2

نفرات تیم اول با نام تیمی Vanguards آقایان:امیرحسین محبوبی، محمد سلگی، حسن معروفی معروف آبادی، هادی قره چماقلو، علی قره چماقلو

نفرات تیم دوم با نام تیمی Felmyst آقایان:کیارش معماریان، سیاوش معماریان، آیدین محمودی، علی معزی دشتکی، دانیال خسروی

ü      اسامی نفرات منتخب در رشته انفرادی  Hearthstone

نفر اول آقای  یاسین سلامی، نفر دوم آقای سید پدرام حسینی

ü      اسامی نفرات منتخب در رشته انفرادی  Star Craft II

نفر اول آقای  محمدعلی اناری، نفر دوم آقای نیکان صبوری

ü      اسامی نفرات منتخب در رشته انفرادی  K.O.F

نفر اول آقای علی سلطان آبادی، نفر دوم آقای علی کاسبی وایقان

اخبار مرتبط