ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

تیم VANGUARDS از ایران نماینده منطقه آسیای مرکزی در نهمین دوره بازی های داخل سالن آسیا

Bikeبه گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک مرحله نهایی از بخش مقدماتی مسابقات انتخابی تعیین نماینده منطقه (ZONE) آسیای مرکزی در رشته ورزشهای الکترونیک و در بازی DOTA2 برگزارشد.
بر اساس این گزارش در این مرحله که با نظارت داوران بین المللی و به صورت برخط (ONLINE) برگزار شد، تیم های VANGUARDS و FELMYST (هر دو از تیم های برتر که پیشتر به عنوان دو نماینده برتر در رشته یادشده از کشورمان و از میان 30 تیم به کمیته مسابقات شورای المپیک آسیا معرفی شده بودند) با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان این رقابت تیم VANGUARDS توانست با نتیجه 2 بر 0 از سد تیم FELMYST عبور کند و به عنوان نماینده منتخب کشورمان و همچنین به عنوان نماینده برتر از میان کشورهای منطقه (ZONE) آسیای مرکزی (قزاقستان، قرقیزستان، ازبکستان و تاجیکستان) برای شرکت در بخش نهایی مسابقات بازیهای داخل سالن آسیا برگزیده شدند.
گفتنی است مرحله نهایی پنجمین دوره بازیهای داخل سالن آسیا مقرر است از تاریخ 27 شهریور تا 7 مهرماه به میزبانی عشق آباد پایتخت کشور ترکمنستان برگزار شود.
انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک برای تمامی بازیکنان حرفه ای و حامیان تیم VANGUARDS که با سختکوشی فراوان توانستند به این مرحله صعود کنند آرزوی موفقیت و کامیابی دارد.
امیدواریم که این عزیزان بتوانند با یاری خداوند تبارک و با همت خودشان از این مرحله نیز سربلند خارج شوند. گو اینکه موفقیت دور از دسترس نیست و شیر بچه های ایرانی ثابت کرده اند که مردان مردستان سرزمین ایران همیشه شگفتی آفرین هستند و پیوسته کاری می کنند کارستان.
انجمن بازیها و ورزشهای الکترونیک، فدراسیون انجمن های ورزشی و وزارت ورزش و جوانان حمایت قاطع خود از نمایندگان ایران عزیزمان در میادین و عرصه های جهانی ورزش همیشه و در همه حال اعلام داشته اند.

اخبار مرتبط