ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

مسابقات مقدماتی کشوری برای شرکت در بازی های جهانی ورزش های الکترونیک WESG

Bike
مارتن انتخابی تیم ملی ورزش های الکترونیک برای شرکت در بزرگترین رویداد این رشته در جهان با نام WESG آغاز شد


روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک در مورد بازی های جهانی ورزش های الکترونیک WESG اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:

با لطف خداوند و همراهی شما گرامیان و با حمایت معنوی شرکت های تجارت الکترونیک پارسیان، MSI  و پردیس صنعت سیاره سبز GREEN و با اتمام زمان ثبت نام اولیه در مسابقات انتخابی کشوری برای بخش مقدماتی و تعیین نمایندگان کشورمان برای شرکت در فینال آسیایی مسابقات WESG2017 و پس از بررسی نهایی ثبت نام کنندگان، تعداد و تنوع ثبت نامی های پذیرفته شده (تیم ها و نفراتی که اطلاعات درخواستی را به صورت کامل در فرم های مربوطه وارد کرده اند) به شرح زیر دسته بندی شدند:
رشته بازی DOTA2 تعداد 121 تیم
رشته بازی CS:GO تعداد 70 تیم
رشته بازی HS تعداد 60 نفر
رشته بازی SC II  تعداد 20 نفر
پس از این دسته بندی، مراسم قرعه کشی تیم ها و نفرات برای تعیین مسابقات رودررو در شامگاه سه شنبه مورخ 96/9/14 با همراهی و حضور جناب آقای مهندس طلوع عضو محترم هیات رئیسه انجمن و یعقوبی سرپرست انجمن و تنی چند از عوامل اجرایی (جنابان آقایان پویا عابدین، مسیح ساده و ..... ) برگزار شد. تیم ها و نفرات برای اطلاع از نتایج قرعه کشی، شرح و نحوه برگزاری بازی های خود می توانند از لینک های زیر موضوع را دنبال کنند:

رشتهDOTA2 :
https://www.toornament.com/tournaments/979613804925591552/information
رشته CS:GO:
https://www.toornament.com/tournaments/981210510100660224/information
رشته Hearthstone:
https://www.toornament.com/tournaments/981175173477408768/information
رشته Starcraft II:
https://www.toornament.com/tournaments/980201374497988608/information

زمان بندی برگزاری مسابقات مقدماتی کشوری برای تیم ها و نفرات ثبت نام کرده و پذیرفته شده، به شرح زیر است:

بازی های رشته DOTA2 از روز جمعه 17 آذر ماه آغاز می شود. گروه همکاری کننده در برگزاری مسابقات این رشته بازی، مجموعه DOTA2Persian است. برنامه زمان بندی بازی ها از طریق کانال اطلاع رسانی تیم برگزاری رویداد، به نشانی زیر قابل مشاهده است. https://t.me/dota2persian

بازی های رشته CS:GO از روز پنجشنبه 16 آذر ماه آغاز می شود. گروه همکاری کننده در برگزاری مسابقات این رشته بازی، مجموعه CѕɢoBlαcĸrocĸѕ است. برنامه زمان بندی بازی ها از طریق کانال اطلاع رسانی تیم برگزاری رویداد به نشانی زیر قابل مشاهده است.
 https://t.me/csgoblackrocks  
لازم به یادآوری است رقابت های رشته CS:GO بر روی سرورهای مجازی اختصاصی مجموعه کاسپین (ارایه کننده سرورهای تخصصی مسابقات ورزش های الکترونیک در رشته بازی های مختلف) برگزار می شود. بر خود واجب میدانیم مراتب تقدیر و تشکر مجموعه انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک از همکاری و مشارکت صمیمانه جناب آقای "دادرس" مدیریت این مجموعه "کاسپین"  را اعلام کنیم.

بازی های رشته های Hearthstone و Starcraft II از روز پنجشنبه 23 آذر ماه آغاز می شود. برنامه زمان بندی بازی ها از طریق کانال رسمی مسابقات به نشانی:  https://t.me/wesg_iran و کانال رسمی انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک https://t.me/IREGSA قابل مشاهده است.

تمامی شرکت کنندگان در این دوره از رقابت ها موظف به دریافت اطلاعات و بروزرسانی های رویداد از طریق کانال های یادشده می باشند و می بایست برنامه بازی های تیمی و انفرادی خود را از  راه های فوق دریافت کنند. هرگونه تغییر در برنامه زمانی از طریق کانال ها اطلاع رسانی فوق ارایه خواهد شد.

در انتها ضمن عذرخواهی از برخی گیمرهای خانم  که در بخش های تیمی و انفرادی این مسابقات ثبت نام کردند و ما بدلیل نداشتن سهمیه در این بخش  نتوانستیم در مراسم قرعه کشی و اجرای مسابقات در خدمتشان باشیم به آگاهی می رساند: انشاالله در سال آتی ضمن انجام رایزنی با تیم برگزار کننده مسابقات WESG ، نهایت سعی و تلاش خود را بکار می گیریم  تا در بخش بانوان نیز کسب سهمیه داشته باشیم و بتوانیم شاهد حضور بانوان ورزشکار عزیزمان در این مسابقات باشیم.

به امید موفقیت در رویداد پیش رو برای همه ورزشکارن میهن اسلامی.

اخبار مرتبط