ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

نسخه‌ی نیننتندو سوئیچ Brawlout به‌صورت فیزیکی هم عرضه خواهد شد

Bike
سازنده‌ی Brawlout یعنی انگری ماب گیمز (Angry Mob Games) در دسامبر ۲۰۱۷ نسخه‌ی نینتندو سوئیچ این عنوان را به انتشار رساند و موفق به فروش بیش از ۵۰ هزار نسخه در عرض دو هفته شد و حال، تصمیم گرفته است که با همکاری مرج گیمز (Merge Games) این نسخه را به‌صورت فیزیکی برای علاقه‌مندان عرضه کند.
مرج گیمز ناشری است که برای عرضه نسخه‌ی فیزیکی عناوین مستقل مختلف شناخته شده و اخیراً از همکاری خود با رد هوک استودیوز (Red Hook Studios) جهت انتشار فیزیکی Darkest Dungeon برای پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ خبر داده بود. از آنجایی که روز به روز خرید دیجیتالی بازی‌ها گسترش می‌یابد و جای نسخه‌های فیزیکی را می‌گیرد، بسیار خوشحال کننده است که سازندگان Brawlout تصمیم به انتشار فیزیکی‌اش گرفته‌اند. انتظار می‌رود که این نسخه‌ی فیزیکی در ماه می راهی خرده‌فروشی‌ها شود.

لوک کیرن (Luke Keighran)، مدیر عامل مرج گیمز، در خصوص این همکاری جدید چنین بیان داشته است:

ما از همکاری با انگری ماب گیمز خوشحال هستیم. Brawlout عنوانی فوق‌العاده‌ و همکاری با انگری ماب گیمز تجربه‌ای عالی بوده است. ما بر این باوریم که Brawlout روی سوئیچ چه از سوی طرفداران و چه از سوی خرده‌فروشی‌ها با استقبال گرمی مواجه خواهد شد.

مدیر عامل انگری ماب گیمز یعنی بوگدان ایلیزیو (Bogdan Iliesiu) نیز نظر خود را راجع به این موضوع به اشتراک گذاشته و همچنین اعلام نموده که Brawlout در ماه اول عرضه‌اش برای سوئیچ ۸۰ هزار نسخه به فروش رسانده است:

Brawlout استقبال شگفت‌انگیزی برروی نینتندو سوئیچ داشته و در ماه اول عرضه‌اش به بیش از ۸۰ هزار بازی‌باز دست یافته است. این بسیار چشمگیر و شگفت‌انگیز است که مردم از صمیم قلبشان خود را صرف Browlout می‌کنند و امیدواریم که با انتشار فیزیکی این بازی نیاز بازی‌بازان بیشتری را تامین کنیم!

Brawlout هم‌اکنون در دسترس نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی (دسترسی زودهنگام) قرار دارد و در سال جاری برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز عرضه می‌گردد. Brawlout عنوان مبارزه‌ای چهارنفره‌ای است که به‌طور واضح از سری Super Smash Bros. الهام گرفته و مکانیک‌های پیشرفته‌تری را هم با یکدیگر ترکیب کرده است تا تجربه‌ی متفاوت و سرگرم‌کننده‌ای را ارائه دهد.


اخبار مرتبط