ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

بروزرسان بعدی عنوان Overwatch باعث بهبود قدرت شخصیت Sombra می شود

Bike
به نظر می رسد شرکت بلیزارد قصد دارد تا تغییرات عمده ای در قدرت‌های شخصیت Sombra ایجاد کند و از این طریق با کاهش مشکلات مربوط به قدرت Ultimate وی، عملکرد این شخصیت در بازی Overwatch را بهبود بخشد.Sombra یکی از شخصیت‌هایی است که به ندرت در بازی Overwatch مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مشکلاتی که Sombra با آن روبرو می باشد، پراکنش بالای گلوله‌های سلاح وی است که به همین دلیل نسبت به شخصیت‌هایی چون Tracer و Soldier: 76 آسیب کمتری به حریفان وارد می کند. همان طور که می دانید ، Sombra قادر به هک کردن Health Pack‌ها می باشد و از این لحاظ بیشتر مشابه نیرو‌های پشتیبان و شفا دهنده عمل می کند. به علاوه هک کردن Health pack‌ها در بازی باعث افزایش قدرت Ultimate وی نیز می شود که تمامی این موارد استفاده از Sombra را بسیار آزار دهنده ساخته است.

حال به گفته آقای جف گودمن، طراح ارشد عنوان Overwatch، به زودی شاهد اعمال تغییراتی بر روی شخصیت Sombra در سرور‌های آزمایشی این عنوان خواهیم بود. به گفته آقای گودمن، آن‌ها قصد دارند تا قبلیت هک کردن Sombra را گسترده تر کرده تا به این طریق وی بتواند همه قدرت‌های مربوط به هیرو‌های دیگر را غیر فعال کند؛ هر قدرتی که برای استفاده از آن‌ها به فشردن دکمه ای توسط بازیکنان احتیاج است. از میان قدرت‌های یاد شده می توان به قدرت Wall Climb شخصیت Genji و همچنین قدرت Angelic Descent شخصیت Mercy اشاره کرد. لیست تغییرات یاد شده را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

  • دیگر از طریق هک کردن Health Pack‌ها قدرت آلتیمیت به دست نمی آید.
  • کاهش میزان پراکنش گلوله‌های سلاح به میزان ده درصد
  • افزایش سرعت هک کردن از ۰٫۸ ثانیه به ۰٫۶۵ ثانیه
  • به وسیله هک کردن می توان تقریبا تمام قدرت‌های ویژه هیرو‌های دیگر را غیر فعال کرد؛ قدرت‌هایی که برای اجرا به فشردن دکمه خاصی احتیاج دارند.

شرکت بلیزارد به زودی تغییرات مربوط به شخصیت Sombra را بر روی سرورهای آزمایشی(PTR) عنوان Overwatch اعمال خواهد کرد.


منبع : گیمفا

اخبار مرتبط