ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

مدل عرضه بازی Mario Kart Tour مشخص شد

Bike
پس از مشکلات بازی Super Mario Run و موفقیت عنوان Fire Emblem Heroes، به نظر می‌رسید که شرکت نینتندو دیگر با مدل رایگان برای شروع (Free-to-Start) کاری نخواهد داشت. با این حال، این مهم به این زودی‌ها عملی نخواهد شد چراکه بازی Mario Kart Tour با این روش در دسترس قرار خواهد گرفت.
منظور دقیق ما این است که ایاسو موریاسو (Isao Moriyasu)، مدیر کل شرکت دنا (DeNA)، در دیدار خود با سرمایه‌گذاران این کمپانی، رسماً تائید کرد که بازی Mario Kart Tour به صورت رایگان برای شروع عرضه خواهد شد؛ این آخرین چیزی بود که این مدیر اجرایی آن را ابراز کرده و متاسفانه در این باره توضیحات بیشتری ارائه نداده است. این خبر از سوی تاکاشی موچیزوکی (Takashi Mochizuki)، روزنامه‌نگار وال استریت ژورنال، اعلام شده است. وی با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی توییتر در این خصوص اظهار داشت:

مدیرعامل شرکت دنا گفته است که Mario Kart Tour، بازی مخصوص تلفن‌های هوشمند دو شرکت نینتندو و دنا، برای عرضه در سال مالی ۲۰۱۸ [شرکت نینتندو] برنامه‌ریزی شده است و رایگان برای شروع خواهد بود.

در صورتی که در این زمینه اطلاعاتی ندارید باید بگوئیم که در مدل رایگان برای شروع، بازی مد نظر به صورت رایگان برای دانلود در دسترس قرار خواهد داشت؛ با این وجود، برای دسترسی به تمامی محتویات آن نیازمند پرداخت هزینه‌ای خواهید بود. همانطور که پیشتر اشاره شد، این سیستم در بازی Super Mario Run نیز استفاده شده بود و گرچه این بازی به یکی از پردانلودترین بازی‌های پلتفرم تلفن‌های همراه بدل گشت، اما تعداد بسیار کمی آن را خریداری کردند.

بازی Mario Kart Tour هفته گذشته و در جریان گزارش مالی شرکت نینتندو معرفی شد. تنها چیزی که از این بازی می‌دانیم این است که این عنوان تا قبل از اتمام سال مالی آینده شرکت ژاپنی نینتندو در دسترس قرار خواهد گرفت؛ به طور خاص، بازه زمانی بین یکشنبه ۱۲ فروردین ماه ۱۳۹۷ (۱ آوریل ۲۰۱۸ میلادی) الی یکشنبه ۱۱ فروردین ماه ۱۳۹۸ (۳۱ مارس ۲۰۱۹) منظور است.

بازی Mario Kart Tour در بازه زمانی مذکور برای تلفن‌های همراه مبتنی بر سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه و منتشر خواهد شد. نظر شما در این باره چیست؟ آیا مدل رایگان برای شروع را برای بازی Mario Kart Tour مناسب می‌دانید یا خیر؟ لطفاً دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.منبع : گیمفا


اخبار مرتبط