ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

سازنده نسخه نینتندو سوییچ بازی Dark Souls مشخص شد

Bike
زمانی که شرکت باندای نامکو اینترتینمنت (Bandai Namco Entertainment) از نسخه بازسازی شده بازی Dark Souls رونمایی کرد، شک و شبهه زیادی در خصوص نسخه نینتندو سوییچ این عنوان شکل گرفت که یکی از آن‌ها، نام استودیویی بود که مشغول توسعه این نسخه است. اینک اما، بالاخره مشخص شده که چه استودیویی بر روی این نسخه کار می‌کند اما نکته جالب توجه این است که ناشر این بازی این موضوع را اعلام نکرده بلکه سازمان رده بندی سنی بازی‌های ویدئویی در استرالیا این اطلاعات را فاش کرده است.به تازگی وب‌سایت سازمان رده بندی سنی بازی‌های ویدئویی استرالیا به‌روز شده است و شاهد تغییراتی در بخش نسخه نینتندو سوییچ بازی Dark Souls Remastered در این وب‌سایت هستیم. در این بخش به این نکته اشاره شده که این بازی توسط استودیوی بازیسازی ویرتوس (Virtuos) توسعه می‌یابد و شرکت نینتندو ناشر آن در این منطقه خواهد بود.


اگر اطلاعی درباره ویرتوس ندارید باید بگوئیم که این استودیو در چین مستقر است و بیشتر به واسطه پورت بازی‌های مختلف برای پلتفرم‌های جدید شناخته شده است. این شرکت مسئول توسعه نسخه نینتندو سوییچ بازی L.A. Noire و همچنین نسخه بازسازی شده عنوان Batman: Return to Arkham بوده است.


با این وجود، تا به حال شرکت باندای نامکو اینترتینمنت مشخص نساخته که کدام استودیو مسئول آوردن بازی Dark Souls Remastered بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی است. بر اساس گفته‌های لارا کیت دیل (Lara Kate Dale)، خبرنگار واحد انگلستان کوتاکو، استودیوی لهستانی QLOC این وظیفه را بر عهده دارد. این استودیو پیش از این توسعه نسخه رایانه‌های شخصی بازی Injustice را بر عهده داشته است.


شایان ذکر است که هنوز شرکت باندای نامکو اینترتینمنت در این باره اظهار نظر نکرده است بنابراین باید این اطلاعات را به عنوان یک حدس و گمان در نظر بگیریم.


در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، چندی پیش شرکت باندای نامکو اعلام کرد که این بازی بر روی نینتندو سوییچ با کیفیت ۱۰۸۰P و نرخ فریم ۳۰ بر ثانیه اجرا خواهد شد. علاوه بر این، بازی Dark Souls Remastered از قابلیت کراس-پلی (Cross-Play) پشتیبانی نخواهد کرد بنابراین امیدی به تجربه این بازی به همراه دوستان خود که بر روی پلتفرم دیگری آن را خریده‌اند، نداشته باشید.


بازی Dark Souls Remastered در تاریخ جمعه ۴ خرداد ماه ۱۳۹۷ (۲۵ می ۲۰۱۸ میلادی) بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.


منبع : گیمفا


اخبار مرتبط