ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

Fable Fortune به‌زودی از فاز دسترسی زودهنگام خارج می‌شود

Bike
Fable Fortune تا سه روز دیگر از فاز دسترسی زودهنگام خارج می‌شود و به‌صورت رایگان (Free To Play) برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان عرضه می‌گردد.عنوان کارتی Fable Fortune که براساس دنیای Fable ساخته شده، سال گذشته به سرویس دسترسی زودهنگام (Early Access) استیم و Game Preview ایکس‌باکس وان راه یافت و از آن موقع، سازندگانش در استودیوهای فلیمینگ فول (Flaming Fowl) و مدیاتونیک (Mediatonic) همچنان به بهبود و افزودن محتویات جدید به آن ادامه داده‌اند. در نهایت، به‌تازگی مشخص شده که این بازی بالاخره از فاز دسترسی زودهنگام خارج می‌شود و در ۲۲ فوریه (۳ اسفند) با به‌روزرسان ۱٫۰ به‌صورت یک عنوان رایگان در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.


با این وجود سازندگان از ارائه‌ی محتویات جدید دست نمی‌کشند و با این به‌روزرسان جدید شاهد بهبودهای مختلف درکنار محتویات تازه‌ای خواهیم بود که با عرضه‌ی رسمی بازی، جزئیاتشان مشخص خواهد شد. کسانی که Fable Fortune را در زمان دسترسی زودهنگام تجربه کرده‌اند، عرضه‌ی کاملش به آن‌ها اطلاع رسانی خواهد شد.


علاوه بر این‌ها، سازندگان مزایایی را برای حامیان و پشتیبانان Fable Fortune گرفته‌اند که با وارد شدن در زمان معینی به حساب کاربری‌شان به آن‌ها اهدا خواهند کرد:


کارت Fancy Crazy Cat Lady (بین ساعت ۱۷:۳۰ امروز و فردا)

کارت Fancy Restless Spirit (بیستم فوریه مصادف با یکم اسفند)

کارت Fancy Bloody Augur و بسته‌ی Fancy Card (بیست و یکم فوریه مصادف با دوم اسفند)

Fable Fortune هم‌اکنون با قیمت ۱۵ دلار برروی سرویس‌های دسترسی زودهنگام ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و همان‌طور که اعلام شد، سه روز دیگر به‌صورت رایگان برای آن‌ها منتشر می‌گردد.


منبع : گیمفا


اخبار مرتبط