ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

به‌روزرسانی Gran Turismo Sport با ۱۲ اتومبیل جدید در هفته آینده عرضه می‌شود

Bike
امروز تهیه کننده بازی Gran Turismo Sport، یعنی آقای کازونوری یامائوچی تبلیغ به‌روزرسانی پر محتوای بعدی بازی را در توییتر نشان داد. استودیوی پولی فونی دیجیتال از زمان عرضه آخرین بازی خود، یعنی بازی Gran Turismo Sport، همواره سعی کرده تا آن را از هر نظر به‌روزرسانی کند و محتوای جدید و تازه‌ای را در دسترس طرفداران قرار دهد. حال، به نظر می‌رسد که قرار است یک به‌روزرسان پرمحتوا و بزرگ دیگر برای این عنوان شبیه سازی اتومبیلرانی عرضه شود.تهیه کننده مشهور سری Gran Turismo و همچنین بازی Gran Turismo Sport، آقای کازونوری یامائوچی، امروز در توییتر اعلام کرد که به‌رورزرسان جدید بازی در هفته آینده منتشر خواهد شد. در کنار توییت آقای یامائوچی، تصویری که ایشان زیر پست خود به اشتراک گذاشتند، طرفداران بازی را بسیار هیجان زده و مشتاق کرد چرا که تصویر ۱۲ اتومبیل را در این تصویر مشاهده می کنیم که البته سعی شده تا مدل آن ها لو نرود. با این حال، در میان این اتومبیل ها، چند مدل قطعا قابل شناسایی است که از میان آن ها می‌توان به Alpine A110 (هر دو مدل اریجینال و جدید)، یک مدل قدیمی تر از Toyota Supra، یک مدل Audi R8 و یک Lamborghini (به نظر می‌آید Aventador باشد) اشاره کرد.

هم اکنون نمی‌دانیم که در کنار این ۱۲ اتومبیل، چه محتوای دیگری را دریافت خواهیم کرد اما نکته ای که روشن است، این است که به‌روزرسانی جدید بازی Gran Turismo Sport بسیار عالی و حسابی به نظر می‌رسد. شما می‌توانید در زیر، توییت آقای یامائوچی را به همراه تصویر مشاهده نمایید:

به‌روزرسان در هفته آینده می‌آید  #GranTurismoSport #GTSport #GranTurismo #PS4share

— 山内 一典 (@Kaz_Yamauchi) February 24, 2018

بازی Gran Turismo Sport پیش از این و در ماه ژانویه سال ۲۰۱۸، یک به‌روزرسان بزرگ دیگر را نیز دریافت کرده بود. در آن به‌روزرسان ایونت ها، اتومبیل ها و مسیر های مسابقه جدیدی در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گرفت. همچنین نباید به‌روزرسان ماه دسامبر را نیز از یاد برد که مانند همیشه با دست پر آمده بود. کاملا واضح است که شرکت سونی و استودیوی پولی فونی دیجیتال سعی دارند تا علاوه بر جبران محتوای کم بازی اصلی، Gran Turismo Sport را برای بازی‌بازان و طرفداران تازه و با محتوای جدید نگه دارند و به نظر می‌رسد که خوب این کار را انجام می‌دهند. آقای کازونوری یامائوچی به تازگی در مورد موضوعات مختلفی صحبت کرده بود و حرف های جالبی زده بود (درباره نسخه بعدی Gran Turismo و آینده Gran Turismo Sport) که شما می‌توانید تمام صحبت های ایشان را از اینجا مطالعه نمایید.


عنوان Gran Turismo Sport هم اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.اخبار مرتبط