ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

اطلاعاتی از عرضه بسته الحاقی بازی Kingdom Come: Deliverance

Bike
به تازگی اطلاعاتی جدید از عرضه بسته الحاقی بازی Kingdom Come: Deliverance منتشر شده است. جزئیات بیشتر خبر در ادامه مطلب قابل مطالعه است.
تقریبا چهار سال پیش بود که اولین اخبار در مورد ساخت بازی Kingdom Come: Deliverance منتشر شد. استودیو سازنده این بازی یعنی وارهورس (Warhorse)، برای ساخت این بازی و به دست آوردن سرمایه اولیه، کمپینی را در کیک‌استارتر تشکیل نمود. این استودیو برای جمع آوری سرمایه‌ای بیشتر، یک‌ سری وعده به کاربران داد و در جریان آنان اعلام کرد که بعد از انتشار بازی، محتویات اضافی و بسته‌های الحاقی برای بازی منتشر خواهند شد. مثل اضافه شدن یک شخصیت مونث قابل بازی، یک سگ همراه و حالت جدید Tournament! اکنون بعد از گذشت مدت زمان زیادی از این وعده‌ها، درحالی که تقریبا یک ماه هم از انتشار بازی گذشته است، هیچ بسته الحاقی یا محتویات اضافی برای این منتشر نشده و کاربران این بازی همچنان منتظر این محتویات هستند.

به تازگی مدیر روابط عمومی استودیو وارهورس یعنی توبیاس استولز زویلینگ (Tobias Stolz-Zwilling)، در مورد عرضه این محتویات و بسته الحاقی بازی، صحبت‌هایی داشته است:

اهداف و محتویاتی که در کمپین کیک‌استارتر از آن‌ها صحبت شد، در حال حاضر در حال توسعه هستند و مراحل ساخت خود را پشت سر می‌گذارند. اما هنوز مشخص نیست که مراحل توسعه این محتویات چه زمان به پایان برسد.

بدون شک کاربران و طرفداران بازی Kingdom Come: Deliverance، منتظر انتشار این محتویات هستند و دوست‌دارند تا هرچه زود تر با شخصیت مونث این بازی و سگ همراه جدید بازی کنند.

همان طور که گفته شد، کمپین کیک استارتر بازی Kingdom Come: Deliverance در سال ۲۰۱۴ به طور رسمی تشکیل شد و سازندگان این بازی در جریان این کمپین، درخواست ۳۰۰ هزار پوند را داشتند. اما با گذشت مدت زمانی، چیزی فراتر از این مبلع به دست سازندگان رسید و در نهایت مبلغ پایانی جمع آوری شده، ۱٫۱ میلیون پوند اعلام شد. بعد از آن استودیو وارهورس لیستی را منتشر کرد و در آن اعلام نمود که چه چیزهایی بعد از انتشار رسمی این بازی، به عنوان بسته الحاقی و محتویات اضافی منتشر خواهند شد. مثل ساخت یک شخصیت مونث قابل بازی، بهره مندی از تکنولوژی موشن پیکچر و در نهایت اضافه شدن یک سگ همراه به بازی که میچتواند به شخصیت اصلی بازی کمک کند. همچنین سازندگان اعلام کرده بودند که بعد از عرضه این عنوان، حالت رقابتی تورنامنت (Tournament) و یک بخش تمرینی و آموزشی جدید برای مبارزات بازی منتشر خواهد شد.

تیم سازنده بازی Kingdom Come: Deliverance در سال ۲۰۱۶ همکاری خود را با شرکت Deep Silver آغاز نمود. البته این شرکت به تازگی و به طور رسمی اعلام کرده است که هیچ دخالت یا تاثیری در کمپین مالی بازی نداشته و به همین دلیل، خود را نسبت به اعتراض‌هایی که در مورد وعده‌های بعد از انتشار این عنوان، از سوی کاربران به تیم سازنده این بازی ارائه شده است، جدا کرده.

تمامی این‌ها باعث شد تا بالاخره استودیو وارهورس از سکوت خبری خود بیرون بیاید. در نهایت کارگردان اصلی این بازی یعنی دنیل وارا (Daniel Vávra) اعلام کرد که بسته الحاقی این بازی در حال توسعه است و بزودی منتشر خواهد شد. این بسته الحاقی شخصیت مونث قابل بازی و سگ همراه را شامل می‌شود.


منبع : گیمفا 

اخبار مرتبط