ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

تولد PS5 نزدیک است؟!

Bike
کارشناس یک شرکت تحقیقاتی از نزدیک بودن زمان عرضه کنسول جدید سونی خبر داد.


گمانه زنی ها درمورد نسل جدید کنسول بازی شرکت سونی زیاد است و اهالی صنعت گیم اظهارات متفاوتی در مورد ارائه دستگاه جدید پلی استیشن بیان می کنند. برخی گزارشات خبر از انتشار این کنسول تا سه سال آینده می‌ دهد با این حال کارشناس شرکت تحقیقاتی-اقتصادی AERI با بررسی عملکرد مالی شرکت سونی،  تاریخ عرضه PS5 را در سال 2019 می داند.

هیدکی یاسودا معتقد است کنسول ps5 در انتهای سال 2019 وارد بازار می شود. این در حالی است که دو شرکت الکترونیکی ژاپنی Murata Manufacturing و TDK درباره کمبود منابع جهانی و افزایش تقاضا برای قطعاتی چون خازن‌های یک‌پارچه (MLCC) اظهار نگرانی کرده‌اند که می‌تواند تجارت کنسول‌ها را با خطر مواجه کند. اتومبیل‌های که به تعداد بالایی از MLCC مجهز هستند در بازار معرفی شده و تکنولوژی سرویس موبایلی 5G باعث شده تا اسمارت‌فون‌ها هر روز بیشتر پیشرفته شوند. این شک و تردید‌ها در خصوص تولید کنسول‌های جدید در حجم بالا هنگام عرضه افزایش می‌دهد. به دلایل مشکلاتی که ممکن است در منابع برای قطعات الکترونیکی وجود داشته باشد یاسودا متقد است عرضه PS5 در سال 2019 ممکن است با تاخیر مواجه شود.

یاسودا همچنین معتقد است؛ درآمد سونی از بخش سرویس بازی و شبکه برای کل سال به میزان 2.18 تریلیون ین و 250 میلیارد ین سود اشاره داشته باشد. این رقم‌ها از پیش‌بینی اعلام شده توسط شرکت سونی هم بزرگ‌تر هستند.

اخبار مرتبط