ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

مایکروسافت: نیازی به عرضه Crackdown 3 در سال جاری نداریم

Bike
مایکروسافت می‌گوید که نیازی به عرضه عنوان Crackdown 3 در سال جاری ندارد، چرا که خیلی دیگر از بازی‌های انحصاری ایکس باکس در سال جاری منتشر می‌شوند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.در طول رویداد E3 2016، مایکروسافت عرضه عنوان Crackdown 3 را را تا سال ۲۰۱۷ تاخیر زد. حال، مدیر بازاریابی این شرکت، یعنی آرون گرینبرگ، توضیحات بیشتری در این‌باره داد و گفت دلیل تاخیر این بود که مایکروسافت بازی‌های زیادی برای عرضه در سال جاری دارد.

آرون گرینبرگ توضیح داد:

ما به Crackdown 3 در سال جاری نیاز نداریم. ما عناوینی مانند ReCore ،Forza Horizon 3 ،Gears of War 4 و Dead Rising 4 برای عرضه در سال جاری داریم. به‌علاوه بازی‌های انحصاری، عناوین بزرگ غیر انحصاری را نیز برای ایکس باکس وان منتشر می‌کنیم. همچنین، همکاری بزرگی را با الکترونیک آرتز حول دو بازی Battlefield و Madden انجام می‌دهیم.

او گفت که مایکروسافت در حال حاضر دقت بیشتری برای فاصله گذاری بین تاریخ انتشار‌ها به‌خرج می‌دهد. وی گفت:

ما از این به بعد، دقت بیشتری برای  فاصله گذاری بین تاریخ انتشارها به‌خرج می‌دهیم و برخی از آنها را برای سال بعد ذخیره کرده و همه را در تعیطلات به‌انتشار نمی‌رسانیم. با این کار، به مردم وقت کافی برای تجربه این عناوین را داده و آنها همچنین می‌توانند پول خود را برای بازی‌های بعدی ذخیره کنند. وقتی به بازه زمانی تعطیلات سال ۲۰۱۶ نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که به عرضه یک بازی در سطح AAA نیاز نداریم؛ پس به تیم فرصت کافی می‌دهیم تا به‌خوبی از پس انتشار بازی بر بی‌آیند.

وقتی تاخیر بازی Crackdown 3 در ماه پیش اعلام شد، کارگردان این بازی، یعنی آقای دیو جونز، گفته بود بعد از تاخیر بازی، تیم ما متوجه شد که اگر این بازی تاخیر نمی‌خورد، نمی‌توانست Crackdown 3 را در تاریخ اولیه تحویل دهد. او گفته بود:

Crackdown 3 یک بازی است که برای آینده درست شده و تجربه بخش چندنفره را نیز به ارمغان می‌آورد و این عنوان یادآور این خواهد بود که چه حسی نسبت به تجربه بازی‌ها دارد. ما به توسعه این بازی ادامه می‌دهیم و حال، مشخص شده که در چه زمانی در تابستان باید آن را به طرفداران تحویل دهیم؛ در حالی که باید سایز و اندازه و کیفیت این بازی را حفظ کنیم که این یک چالش بر سر راه ما به‌حساب می‌آید. هدف و اولویت اصلی ما این است که کاربران عنوانی را تجربه کنند که تا به امروز مانند آن را ندیده‌اند و به اندیشه فرو روند که چگونه ممکن است! در عین حال، باید با زمان و وقت خود سازگاری داشته‌ باشیم.

 

انتظار می‌رفت که بخش چندنفره Crackdown 3 در خارج از بازه زمانی سال ۲۰۱۶ منتشر شود؛ ولی حالا باید صبر کنیم و ببینیم که بخش چندنفره به همراه بازی خواهد بود یا به‌صورت جداگانه عرضه خواهد شد.

 

در E3 2016 تایید شد که این بازی برای ایکس باکس وان و پلتفرم ‌رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد. همچنین، شایعاتی درباره نسخه بتا این عنوان به گوش می‌رسید که هرگز به‌صورت رسمی درباره آن حرفی زده نشد.منبع : گیمفا


اخبار مرتبط