رضا نوبخت با قهرمانی در رقابت‌های Beast of PES بر بام آسیا تکیه زد

به گزارش روابط‌عمومی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک به نقل از ESNews.ir؛ تنها نماینده خوب کشورمان در سری رقابت‌های Beast of PES and FIFA؛ رضا نوبخت با کسب مقام قهرمانی بار دیگر مقتدرانه رتبه نخست رشته PES در خاورمیانه و آسیا را از آن خود و تیمش کرد.ادامه ی مطلب »

معرفی Predator Helios 700 محصول جدید اختصاصی ایسر برای گیمرها

به گزارش روابط‌عمومی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک به نقل از پارسی‌گیم،‌ هفته جاریی کنفرانس خبری Acer برای معرفی محصولات جدید اجرا شد و در جریان برگزاری این کنفرانس شاهد معرفی نسل جدید سخت افزارهای این کمپانی بودیم. نسل ConceptD لپ تاپ های این کمپانی قدرت بسیار بالایی دارند و بیشتر به منظور جذب تولید کننده های محتوا و بازی عرضه شده اند. اما امروز شاهد معرفی لپ تاپ Acer Predator Helios 700 بودیم و این لپ‌تاپ دقیقا برای گیمرها تولید شده است.ادامه ی مطلب »

گسترش قرارداد همکاری موسسه ESL با MSI

به گزارش روابط‌عمومی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک به نقل از ESNEWS، روز گذشته موسسه ESL همکاری خود را با شرکت سخت افزاری تکنولوژی MSI در حوزه های متنوعی بسط داد. طبق این قرارداد، شرکت MSI شریک رسمی و همکار اصلی بخش گیمینگ رویداد های ESL One در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.ادامه ی مطلب »

پنجمین Data Pack بازی فوتبال مجازی PES 2019 منتشر شد

به گزارش روابط‌عمومی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک به نقل از پارسی‌گیم، بازی PES 2019 امسال با مشکلات زیادی مواجه شد و تنها دلخوشی‌اش که UEFA Champions League بود را نیز به رقیب دیرینه (FIFA) از دست داد. حال کونامی از عرضه به‌روزرسانی Data Pack جدیدی برای این بازی خبر داده که برای تمامی پلت‌فرم‌های PC، PS4 و Xbox One عرضه شده است. این به‌روزرسانی تغییرات گرافیکی زیادی را ایجاد می‌کند و همچنین صورت تعدادی از بازیکنان را دقیق‌تر کرده است.ادامه ی مطلب »

باشگاه بارسلونا اسپانیا نخستین تیم ورزش‌های الکترونیک خود را معرفی کرد

به گزارش روابط‌عمومی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک به نقل از ESNEWS، باشگاه فوتبال بارسلونا (FC Barcelona) با تشکیل تیمی از بازیکنان در رشته Rocket League قدم اولیه خود را در دنیای Esports برداشت.ادامه ی مطلب »

ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی