ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

رتبه بندی ورزش های الکترونیک ایران


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

Need For Speed جدید در سال ۲۰۱۷ منتشر می‌شود

Bike
امروز شرکت EA به‌صورت رسمی از عرضه Need for Speed جدید در سال ۲۰۱۷ خبر داد. استودیوی گوست گیمز نیز به عنوان توسعه‌دهنده آن بازمی‌گردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه شوید.


Need for Speed قبلی در نوامبر سال ۲۰۱۵ برای ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ انتشار یافت و ریبوتی برای تمام سری محسوب می‌شد. عنوان دیگری نیز از سری با نام Need For Speed: Edge توسط EA Spearhead درحال توسعه است که سبک آن MMO خواهد بود و براساس Need For Speed: Rivals است.

اینطور که به‌نظر می‌رسد Need For Speed 2015 برای EA موفق بوده و حال شاهد معرفی Need For Speed جدید هستیم، هنوز معلوم نشده که نام عنوان جدید چه خواهد بود. همچنین EA اطلاعات بیشتری از Need For Speed 2015 و موفقیت‌های آن انتشار داد. بازی‌بازان ۹٫۸ میلیارد اعتبار (reputation) کسب کردند، ۳۵ میلیون عکس گرفتند، بیش از ۱۰ میلیون drag races انجام دادند و ۵۲ میلیون رویداد را به اتمام رساندند. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری از فعالیت‌های بازی‌بازان در Need For Speed 2015 مشاهده کنید.

rendition1.img

گوست گیمز در سایت خود به طرفداران قول عنوانی بهبودیافته و عظیم‌تر را داده و باید دید که آیا Need For Speed جدید می‌تواند به موفقیت بزرگی برسد یا نه.


منبع : گیمفااخبار مرتبط