ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

کوجیما: تریلر جدید Death Stranding سرنخ‌ها و نکاتی را در خود پنهان کرده است

Bike
صبح روز جاری در مراسم The Game Awards 2016، جدیدترین تریلر عنوان تازه هیدئو کوجیما یعنی Death Stranding نمایش داده شد که بسیاری را شگفت‌زده کرد. ما در آن تریلر توانستیم کارگردان فیلم “هزارتوی پن” یعنی گیرمو دل تورو را که در حال حمل یک بچه بود، مشاهده کنیم. او از یک نیروی نظامی که ظاهرا توسط مدس میکلسن، ستاره فیلم “هانیبال”، اداره می‌شد، خود را پنهان می‌کرد. کل تریلر یک چیز عجیب بود.کوجیما روز جاری در توئیتر نوشت این تریلر شامل مقدار زیادی “نکته” یا موارد “گمراه کننده” می‌شود و طرفداران را تشویق کرد تا تریلر را بارها و بارها به‌منظور یافتن سرنخ‌های بیشتر بررسی کنند.

تا چه حد از تریلر جدید DEATH STRANDING خوش‌تان آمد؟ نکات (موارد گمراه کننده) گوناگونی در آن وجود دارد بنابراین به تماشای تریلر بپردازید تا هر اندازه که بخواهید راجع به آن فکر کنید.

pic.twitter.com/6B8NzEDDxi

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) December 2, 2016

در یک لحظه از تریلر جدید Death Stranding، دوربین به سمت بچه‌ متفاوتی نسبت به بچه‌ای که شخصیت گیرمو با خود به‌همراه داشت، می‌رفت که با جریان آب جرکت می‌کرد. آب با رنگ قرمز درخشید و سپس دوربین یک نور قرمز دیگر را هدف گرفت. سربازان با مایع روغن مانند سیاهی که برروی چشم‌مانشان قرار داشت (چنین چیزی را در تریلر معرفی بازی هم مشاهده کرده بودیم)، در صفحه پدیدار شدند.

شخصیت میکلسن رهبر یک گروه نظامی خواهد بود. او احتمالا شخصیت منفی داستان است که قدرت‌های منحصر به‌فردی دارد. همچنین از طریق میکلسن شاخک‌های حساسی به سربازانش متصل شده بود و زمانی که سربازان خود را برای شکار آزاد می‌کرد، این شاخک‌ها از آن‌ها جدا می‌شدند. واقعا باید یک بار دیگر برای درک این توضیحات تریلر را تماشا کنید.

در توئیتی دیگر، کوجیما تایید کرده بود شما در Death Stranding، کنترل نورمن ریداس را بر عهده خواهید داشت که بیشتر به خاطر ایفای نقشش در سریال The Walking Dead مشهور است.

Death Stranding در طول کنفرانس سونی در E3 2016 معرفی شده بود. بازی از آن زمان تاکنون بسیار مرموز باقی مانده و ما سوالات زیادی راجع به آن داریم. با این حال، کوجیما می‌گوید بازی هنوز مراحل اولیه توسعه خود را سپری می‌کند بنابراین انتظار نداشته باشید به این زودی‌ها عرضه شود.


منبع : گیمفا
اخبار مرتبط