ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

بازی All Walls Must Fall در سایت کیک استارتر قرار گرفت

Bike
به‌تازگی استودیوی بازیسازی مستقل و تازه تاسیس inbetweengames کمپین جدیدی را به منظور تامین بودجه موردنیاز برای توسعه بازی All Walls Must Fall در سایت کیک استارتر آغاز کرده‌اند.بعد از لغو شدن ساخت بازی Dead Island 2، چهار نفر از توسعه دهندگان این بازی از تیم سازنده خارج شده تا بتوانند به ساخت بازی مستقل و مورد علاقه خودشان مشغول شوند. این گروه جهار نفره استودیوی بازیسازی جدیدی را با نام inbetweengames احداث کرده‌اند و اولین بازی خود را تخت عنوان All Walls Must Fall معرفی کرده‌اند، به دنبال این خبر این تیم بازیسازی کمپین جدیدی را در سایت کیک استارتر برای دریافت بودجه مورد نیاز برای توسعه و ساخت بازی All Walls Must Fall آغاز کرده است.

در بازی All Walls Must Fall بازیکنان وارد دنیایی می‌شوند که جنگ سرد هنوز در آن جریان دارد، ۱۵۰ سال است که دنیای بازی درگیر این جنگ سرد شده است، تکنولوژی‌ها در زمینه سفر کردن در زمان پیشرفت کرده است و ابرقدرت‌های دنیا از این دانش و تکنولوژی به هر نحوی استفاده می‌کنند تا بر حریفان خود پیروز شده و خود را قدرت برتر دنیا نشان دهند. به منظور جلوگیری از انفجارهای اتمی که نتیجه آن پایان این کره خاکی است، بازیکنان باید اتفاقاتی که در یک شب بخصوص رخ داده است را دوباره تکرار کنند. شما در این راه باید از مبارزات و مکالمات خود در نمای ایزومتریک بازی نهایت استفاده را ببرید، همچنین تیم سازنده بازی عنوان کرده است که موسیقی و صداهای موجود در بازی تاثیر بسزایی در پیشبرد مراحل خواهند داشت. به‌نظر می‌رسد استودیوی تازه تاسیس inbetweengames در تلاش است تا عنوانی را خلق کند که دارای سبک خاص و منحصر به فردی باشد.

استودیوی inbetweengames هدف خود را از آغاز کمپین کیک استارتر، جمع‌آوری بودجه‌ای معادل ۱۶ هزار و ۱۹۰ دلار برای ساخت و توسعه بازی All Walls Must Fall اعلام کرده است. اگر میزان بودجه جمع‌آوری شده از هدف موردنظر بیشتر شود، تیم سازنده در نظر دارد تا قابلیت‌های بیشتری مانند محیط‌های متنوع تر، مبارزات پیشرفته‌ تر، سیستم مکالمات عمیق تر، اسلحه‌های بیشتر و … را به بازی اضافه کند. در حال حاضر مبلغ ۱۲,۸۴۹ دلار برای بازی All Walls Must Fall در سایت کیک استارتر جمع آوری شده است و این کمپین تا تاریخ ۱۹ ماه آوریل سال جاری برقرار خواهد بود.

بازی All Walls Must Fall برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس منتشر خواهد شد.

اخبار مرتبط