ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

Minecraft: Story Mode – The Complete Adventure به‌زودی برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود

Bike
اگر با بازی‌های عصر جدید استودیوی تل تیل گیمز آشنایی داشته باشید، می‌دانید که عناوین این استودیو بیشتر مخصوص سنین بزرگسال و خشن طراحی می‌شوند و با این که سبک گرافیکی کارتونی و سل شید در آن پیاده شده اما به هیچ وجه برای کودکان مناسب نیستند. اما در این بین، تل تیل دست به ساخت عنوانی بر اساس سری به شدت محبوب Minecraft زد که بیشتر جنبه سرگرمی داشت و داستانی جذاب و ماجراجویانه را تعریف می‌کرد. این بازی Minecraft: Story Mode نام دارد و هم‌اکنون با ۸ قسمت به پایان رسیده است.پس از اتمام این سری، تل تیل تصمیم گرفت تا بازی را به صورت یک فصل کامل و در یک دیسک به طرفداران و بازی‌بازان ارایه کند. این بسته Minecraft: Story Mode – The Complete Adventure نام گرفت و برای پلتفرم‌های اصلی منتشر شد. اما اخیرا شایعاتی در مورد عرضه این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ به گوش می‌رسید و روز به روز نیز بیشتر می‌شد. حال، به طور رسمی خبر رسیده که Minecraft: Story Mode – The Complete Adventure در تاریخ ۲۷ ژوئن سال جاری میلادی با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

این بسته به گونه‌ای است که ۵ قسمت ابتدایی بازی را در خود دارد و با کدهای محتوای الحاقی درون بسته، می‌توان به ۳ قسمت پایانی نیز دسترسی پیدا کرد. Minecraft: Story Mode شاید یکی از بازی‌های منتخب استودیوی تل تیل گیمز نباشد اما قطعا ماجرایی نو و سرگرم کننده را در خود دارد و روایت‌های معروف و قدرتمند تل تیل را یدک می‌کشد.

عنوان Minecraft: Story Mode هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰، Wii U، رایانه‌های شخصی، مک، آی او اس و اندروید در دسترس است. بسته کامل بازی با نام Minecraft: Story Mode – The Complete Adventure در تاریخ ۲۷ ژوئن برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

اخبار مرتبط