ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

تعامل بین صندوق کارآفرین امید و وزارت ورزش و جوانان منجر به توسعه ورزش و اشتغال می شود

Bike
نورالله زاده، مدیر عامل صندوق کارآفرین امید در نشست مشترک وزیر ورزش و جوانان با مدیران کل استانی گفت: تعامل بین صندوق کارآفرین امید و وزارت ورزش و جوانان منجر به توسعه ورزش و اشتغال می شود.


به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اصغر نورالله زاده مدیر عامل صندوق کارآفرین امید در نشست مشترک وزیر ورزش و جوانان و معاونان با مدیران کل استانی گفت: ما بر این باوریم که با استفاده از ظرفیت های وزارت ورزش و جوانان و تعامل دوطرفه با صندوق کارآفرین امید، باشگاه های ورزشی در شهرستان ها توسعه پیدا می کند. در این خصوص مذاکراتی با وزیر ورزش و جوانان داشتیم که ایشان از طرح راه اندازی 1000 باشگاه در 1000 شهر و روستا استقبال کردند.

وی تصریح کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و این که در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال هستیم تفاهم نامه ای به امضا رسیده است که به همه حوزه ها وام داده شودکه 2 نکته در اجرای این تفاهم نامه وجود دارد.

نورالله زاده ادامه داد: نکته اول نشست مشترک بین مدیران کل ورزشی استان ها با مدیران صندوق کارآفرینی امید است تا چهارچوب مشترکی تعریف شود. بسیاری از موارد با تعامل در سطح استانی قابل حل است و نیاز به مطرح شدن در سطح ملی ندارد. مورد دوم این است که بعضی باشگاه هایی که برای وام 100 میلیون تومانی معرفی شده اند با آیین نامه و تفاهم نامه به تصویب رسیده، منافات دارند که این مورد هم با جلسه و تعامل بین مدیران دو طرف قابل حل است.

مدیر عامل صندوق کارآفرین امید گفت: ما مکانیزمی داریم که با توجه به آن تسهیلات داده می شود تا در حوزه مربوطه هزینه شود که امیدواریم این هزینه ها و منابع باعث توسعه بخش ورزش و بهره وری شود و این همکاری بین دو طرف در چهارچوب مشخص بهترین خروجی را داشته باشد.

اخبار مرتبط