ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

تاریخ عرضه نسخه غربی Warriors All-Stars مشخص شد

Bike
عنوان اکشن متقاطع ژاپنی Musou Stars، قرار است تحت نام Warriors All-Stars به ترتیب در تاریخ‌های ۲۹ آگوست و ۱ سپتامبر (۷ و ۱۰ شهریور) در مناطق آمریکای شمالی و اروپا، منتشر شود. شرکت کویی تکمو (Koei Tecmo) اعلام کرده که نسخه‌های غربی این عنوان برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است.در ادامه می‌توانید توضیحات منتشر شده توسط شرکت کویی تکمو در مورد عنوان Warriors All-Stars را مطالعه کنید.

عنوان Warriors All-Stars، شامل تعداد زیادی از شخصیت‌های محبوب هواداران در سری عناوین کویی تکمو خواهد بود. ریو هایابوسا از سری Ninja Gaiden، کاسومی از سری Dead or Alive، ویلیام از عنوان Nioh، یوکیمورا سانادا از سری Samurai Warriors، ژائو یون از سری Dynasty Warriors، دو شخصیت هورو و اوکا از سری Toukiden و سوفی نئونمولر از عنوان Atelier Sophie: The Alchemist of the Mysterious Book، تنها تعدادی از رقبای حاضر در Warriors All-Stars بوده که برای کسب مقام سلطنتی با یکدیگر رقابت می‌کنند.

Warriors All-Stars در سرزمینی اسرارآمیز آغاز می‌شود، جایی که چشمه‌ای جادویی منبع قدرت این سرزمین بوده و حال پس از مرگ پادشاه، این چشمه در حال خشک شدن است و بالطبع تمام سرزمین در شرف نابودی قرار دارد. با دنبال کردن افسانه‌ای قدیمی که از احضار ارواح قهرمان از قلمرو‌های دیگر در زمان نیز خبر می‌دهد، شاهزاده جوان Tamaki تشریفاتی را (برای احضار قهرمانان) برگزار می‌کند که به هنگام خارج شدن قدرت جادوییش از کنترل او، به صورت بسیار بدی پیش رفته و قهرمانان را در سراسر پادشاهی پراکنده می‌کند. Tamaki که حسورانه می‌خواهد قدرت سرزمینش را برگرداند، باید برای بهبود چشمه جادویی، بهترین و قوی‌ترین قهرمانان را از میان بازدیدکنندگان این سرزمین انتخاب کرده، و مقام پادشاهی را به نجات دهنده سرزمین اعطا کند.

به مناسبت معرفی امروز، شعبه آمریکای کویی تکمو تعدادی تصاویر مختلف را برای عنوان Warriors All-Stars منتشر کرده، و در ماه‌های آینده جزییات بیشتری در مورد شخصیت‌ها و ویژگی‌های گیم‌پلی این عنوان را با شما به اشتراک خواهد گذاشت. همچنین تصاویری از پاداش‌های پیش‌خرید کردن این عنوان نیز منتشر شده، که نشان دهنده محتویات جالب و جادویی است، که در صورت تهیه این عنوان از فروشگاه‌های آمازون، Best Buy، گیم‌استاپ و EB Games، پیش از عرضه رسمی آن در تاریخ ۲۹ آگوست، بدون هیچ هزینه اضافی به شما تعلق خواهند گرفت. برای جشن گرفتن این عنوان متقاطع، برای پیش‌خرید کنندگان این بازی قابلیت جابجایی تعدادی از لباس‌های شخصیت‌ها با سایر قهرمانان نیز وجود دارد، که از میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.

  • لباس کاسومی برای شخصیت وانگ یو‌آنجی
  • لباس ریو هایابوسا برای شخصیت یوکیمورا سانادا
  • لباس اوکا برای شخصیت سوفی نئونمولر
  • لباس ملنیا برای شخصیت هورو
  • لباس اوپونا برای شخصیت ماری رز

علاوه بر آن، هواداران آینده‌نگری که این عنوان را پیش خرید کنند، همچنین قابلیت بازی کردن زود هنگام با شخصیت اوپونا را خواهند داشت!

عنوان Warriors All-Stars، هم‌اکنون در کشور ژاپن برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا قابل دسترسی است. همانطور که پیش‌ از این اعلام شد، نسخه غربی این عنوان تنها برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود، پس دارندگان کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا، نسخه غربی این عنوان را دریافت نخواهند کرد. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از عنوان Warriors All-Stars را مشاهده کنید.

       

اخبار مرتبط