ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

رتبه بندی ورزش های الکترونیک ایران


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

رسما تأیید شد؛ Call of Duty جدید امسال به جنگ جهانی دوم بازخواهد گشت

Bike
سرانجام به تأیید نهایی رسید. عنوان Call of Duty امسال به ریشه‌هایش یعنی جنگ جهانی دوم بازخواهد گشت و این موضوع در تاریخ بیست و ششم آوریل (چهارشنبه ششم اردیبهشت) از طریق پخش زنده از سراسر دنیا قابل دیدن خواهد بود. صفحه‌ای در وبسایت رسمی اکتیویژن، امروز شایعاتی که در مورد این موضوع وجود داشت را تأیید کرد. به نظر می‌رسد که نسخه جدید عنوان Call of Duty، احتمالاً امسال Call of Duty: WWII نام خواهد داشت.نسخه جدید این عنوان امسال توسط Sledgehammer Games ساخته خواهد شد و همانطور که احتمالاً شایعات پیرامون این بازی را دنبال کرده‌اید، سازندگان این بازی به ساخت این عنوان در دوره‌ای از جنگ جهانی دوم اشاره کرده بودند. عکسی که از زمان رویداد معرفی این بازی در صفحه رسمی اکتیویژن منتشر شده است را می‌توانید در این خبر مشاهده بفرمایید. هنوز اطلاعات بیشتری از این بازی که نشان دهد گیم‌پلی این عنوان چگونه خواهد بود و یا ویژگی‌های بارز آن چیست،‌ منتشر نشده است.

اکتیویژن سالیانه در تاریخ بیست و ششم آوریل اطلاعات جدید از عناوین محبوب خود منتشر می‌کند و تمامی نگاه‌ها را به سمت آن جلب می‌کند. تقویم‌های خود را آماده کنید و این تاریخ را علامت گذاری کنید زیرا که در این روز در ساعت ده صبح به وقت غرب آمریکا و یک ظهر به وقت شرق آمریکا این رویداد برگذار خواهد شد.

اما به هر حال این خبر شاید زیاد غافلگیرانه نباشد زیرا که اکتیویژن در این خصوص زیاد پنهان‌کار نبود و در گذشته اشاره‌هایی به این موضوع کرده بود که ممکن است نسخه جدید این عنوان به ریشه‌هایش بازگردد و ممکن است در زمان جنگ جهانی دوم رخ دهد. حال با تأیید شدن این شایعات و قوت گرفتن آن‌ها قرار است که سازندگان این عنوان چند پله به عقب برگردند و گیم‌پلی و همینطور مکانیزم این بازی را به گذشته برگردانند؛ چیزی که در Advanced Warfare دیدم، جهش چند پله‌ای سازندگان در گیم‌پلی و مکانیزم بازی بود. Call of Duty: WWII قرار است با استفاده از هوش و توانایی سازندگان، حس نوستالژیک این عنوان را به نسخه جدید این بازی بیاورد و در عین حال کاری کند که این بازی در چشم بازی‌بازان یک بازی جدید و منحصر به فرد جلوه کند؛ کاری که از پس هر کسی بر نمی‌آید و سازندگان باید تمامی تلاش خود را در این راستا انجام دهند.

ما با این فضا غریبه نیستیم. تمامی سه نسخه اول این بازی در زمان جنگ جهانی دوم ساخته شده بودند و حال که شاهد نسخه‌های پیشرفته و مدرن این عنوان بودیم، خوب است که به ریشه‌های این سری بازگردیم؛ فضایی که در سه نسخه اول برایمان بسیار لذت بخش بود. شما دوست دارید در این رویداد چه چیز‌هایی از این بازی ببینید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


منبع : گیمفااخبار مرتبط