ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

برگزاری دومین دوره کلاس آموزش داوری در رشته ورزشهای الکترونیک

Bikeبه گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک دومین دوره کلاس های آموزش داوری درجه 3 در رشته بازیهای رایانه ای و کنسول با همکاری انجمن و میزبانی هیات انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی و طی دو روز 4 و 5 مرداد ماه جاری برگزار شد.

بنا بر این گزارش با توجه به نیاز انجمن به وجود داوران رسمی برای قضاوت در رویدادهای این رشته و از سوی وجود تعداد بسیاری از بازیکنان این رشته در یکی از قطب های ورزشهای کشور یعنی استان خراسان رضوی، دوره یادشده برای دومین بار در کشور به میزبانی مشهد الرضا برگزار شد و در این دوره تعداد 16ثبت نام کننده از 3 استان کشور خراسان رضوی، خراسان جنوبی و تهران حضور داشتند

هیات انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی به مدت دو روز میزبان برگزاری این دوره آموزشی بود. مدرس این دوره نیز آقای مهندس رضا بابایی از مجربان خوشنام در عرصه ورزشهای الکترونیک کشور بودند که  با تدریس سرفصل های مرتبط آموزشی متناسب با درجه دوره داوری تعداد داوران آموزش دیده ورزش های الکترونیک در کشورمان را به حدود 50 نفر رساندند.

لازم به یادآوری است که به تمامی شرکت کنندگان این دوره که نصاب لازم را در آزمون پایانی دوره به دست آوردند گواهینامه رسمی و معتبر داوری درجه 3 از سوی فدراسیون انجمن های ورزشی ارایه خواهد شد.

اخبار مرتبط