ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

حضور تیم ملی ورزش های الکترونیک در نهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان

Bikeبه گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی شهر بوسان کره جنوبی و در آبان ماه آینده در رشته های منتخب فدراسیون بین المللی ورزش های الکترونیک (IESF) برگزار می شود.

یعقوبی در گفتگو با روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک بیان کرد: انجمن بازیها و ورزش های الکترونیک در نظر دارد نسبت به برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی برای شرکت در این دوره از رقابت ها که نهمین دوره از سری مسابقات قهرمانی جهان است در رشته های تیمی و انفرادی اعلامی از سوی فدراسیون بین المللی ورزش های الکترونیک اقدام کند.

سرپرست انجمن در ادامه گفت: از آنجا که در مهر ماه آتی تیم منتخب ورزش های الکترونیک می بایست در پنجمین دوره مسابقات داخل سالن آسیا در ترکمنستان شرکت کند و با توجه به اینکه قصد اصلی انجمن از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی مشارکت دادن هر چه بیشتر استعدادهای نهفته و کشف آنها برای ورود به تیم ملی این رشته است لذا مسابقات انتخابی تیم ملی را برگزار می کنیم تا کسی که استحقاق حضور در تیم ملی را دارد و در دوره قبل به علت حذف از دور مسابقات از قلم افتاده فرصت دیگری پیدا کند تا بتواند استعداد خود را برای بار دیگر نشان دهد.

یعقوبی در پایان گفت: متاسفانه با توجه به اینکه در سنوات قبل بنا به دلایلی تیم ملی ورزشهای الکترونیک به معنای حقیقی کلام وجود نداشت لذا حضور در مسابقات بین المللی با نتایج دور از شان کشور و بازیکنان رشته ورزشهای الکترونیک کشورمان همراه بود و در این خصوص باید مدیران قبلی انجمن پاسخگو باشند که با سوء مدیریتشان با سرمایه های این رشته چه کردند؟ با عرض تاسف مجدد باید بگویم که کشور ما در پایان سال 1395 و پس از برگزاری هشتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان جایگاهی بالاتر از رتبه 29 جهان نیافت که  البته حضور در این رده ناشی از غرض ورزی هایی برخی افراد است که خود را فراتر از قانون می دانند و با وقاحت تمام بر این قانون ستیزی خود اصرار دارند و در این مسیر از هیچ سنگ اندازی دریغ نمی کنند و بدبختانه از برخی رانت ها و سفارش های فراقانونی هم بهره می برند برای این که چند روزی بیشتر به صندلی ریاست تکیه بزنند. این افراد به اصطلاح دغدغه مند و خدمتگزار!!!!!!!! باید جوابگوی این رتبه سخیف و کم ارزش باشند. این نکته هم جالب است بدانید که در هفتمین دوره این رقابت ها رتبه ایران در میان کشورهای شرکت کننده 21 جهان بود که متاسفانه تنزل 8 پله ای در این رده بندی جای تامل دارد. این افراد سعی دارند مدیریت فعلی انجمن را ناتوان جلوه دهند ولی جالب است بدانیم که مجموعه مدیریتی فعلی انجمن در حال حاضر هیچ ارتباطی با فدراسیون بین المللی ندارد و بنیه اصلی خود را بر نظم بخشی و ساماندهی و بازسازی ویرانه های مدیریتی دوره قبل معطوف کرده است و تمام سعیمان بر این است که با تمام توان مقابل این افراد جاه طلب بایستیم که امیدوارم اگر برخی از عوامل انسانی و غیر انسانی چشم دیدن ترقی و رشد این رشته مهیج و مفرح را داشته باشند و حب قدرت به ایشان اجازه بدهد بتوانیم جایگاه ورزشکاران ایران را در این رشته در میان کشورهای جهان ارتقاء بخشیم و صد البته که در این زمینه به یاری خداوند پیروز خواهیم بود

اخبار مرتبط