ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

آیین‌نامه برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی اعزامی به کره جنوبی 2017

Bikeبه گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن بازیها و ورزشهای الکترونیک آیین نامه اجرایی مسابقات انتخابی تیم ملی اعزامی به "رقابت های قهرمانی جهان بوسان کره جنوبی 2017" توسط کارشناسان کمیته مسابقات انجمن تدوین و به شرح زیر اعلام می شود:

1-مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش های الکترونیک بنا بر اعلام فدراسیون بین المللیIESF در رشته بازی های( CS:GO و نسخه ویرایش شده  LOL) به صورت تیمی و در رشته بازی ( نسخه ویرایش شده  TEKKEN7 )  به صورت انفرادی برگزار می شود.

2-مسابقات در رشته های تیمی در دو مرحله برگزار می شود. در مرحله مقدماتی به صورت برخط (online) و درمرحله نهایی به صورت حضوری (lan) و متمرکز در شهری که متعاقبن اعلام خواهد شد برگزار می شود.

3-مسابقات در رشته انفرادی نیز در دو مرحله برگزار می شود. مرحله مقدماتی مسابقات در استان های مختلف کشور و به صورت حضوری برگزار می شود و راه یافتگان به مرحله نهایی به صورت متمرکز در شهری که متعاقبن اعلام خواهد شد و به صورت حضوری با یکدیگر رقابت می کنند.

4-ثبت نام در مسابقات در رشته های تیمی و نفرات هر تیم متشکل از 6 نفر (5 نفر یار اصلی و 1 نفر یار ذخیره) و در رشته انفرادی هر نفر به صورت مجزا صورت می گیرد.

5-تیم ها و نفرات متقاضی شرکت در مسابقات موظف به تکمیل تمامی اطلاعات درخواستی به صورت صحیح در فرمهای ثبت نامی موجود در پایگاه اطلاع رسانی انجمن ورزش های الکترونیک به نشانی اینترنتیwww.ie-sports.ir  هستند.

6-زمان شروع ثبت نام برای تیم ها و نفرات متقاضی شرکت در مسابقات از ساعت 00/00روز دو شنبه مورخ 1396/5/16 تا ساعت 24/00 روز جمعه مورخ 1396/6/10و از طریق فرم های ثبت نام موجود در پایگاه اطلاع رسانی انجمن ورزشهای الکترونیک به نشانی اینترنتی www.ie-sports.ir  خواهد بود.

7-اطلاع رسانی های بعدی در خصوص چگونگی و شرایط برگزاری مسابقات از طریق کانال تلگرامی اطلاع رسانی انجمن به نشانی @IREGSA و همچنین پایگاه اطلاع رسانی انجمن به نشانیwww.ie-sports.ir  صورت می گیرد لذا عضویت در کانال تلگرامی اطلاع رسانی انجمن برای همه علاقمندان به شرکت در مسابقات و همچنین ثبت نام کنندگان الزامی است.

8-تمامی شرکت کنندگان در مرحله نهایی مسابقات موظف به داشتن کارت بیمه پزشکی ورزشی معتبر هستند در صورت نداشتن بیمه ورزشی افراد چه به صورت تیمی و چه به صورت انفرادی اجازه حضور در مرحله نهایی مسابقات را ندارند.

9-مکان و زمان برگزاری مسابقات در مراحل مقدماتی و نهایی در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

10-نحوه و چگونگی بازی در میان تیم ها و نفرات شرکت کننده در مسابقات بر اساس قرعه کشی و به صورت آزمایشی (RANDOM) خواهد بود.

11-پلتفرم بازی های مورد رقابت: برای بازی های تیمی پلتفرم مورد استفاده PC و برای بازی انفرادی پلتفرم مورد استفاده کنسول PS4  خواهد بود.

12-مبلغ ورودی برای ثبت نام: میزان ورودی برای ثبت نام در بازی های تیمی برای هر تیم مبلغ 1/000/000ریال و در بازی های انفرادی برای هر نفر مبلغ 300/000 ریال خواهد بود. که از طریق درگاه پرداخت موجود در فرم های ثبت نام پایگاه اطلاع رسانی انجمن به حساب فدراسیون (0107484898007 نزد بانک ملی ایران شعبه نمایشگاه بین المللی به نام فدراسیون انجمن های ورزشی) واریز خواهد شد.

13-تنها مرجع ثبت نام از تیم ها و نفرات برای شرکت در مسابقات فقط پایگاه خبری انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک به آدرس WWW.IE-SPORTS.IR است.

14-ثبت نام کنندگان پس از تکمیل اطلاعات فرمها و دریافت کد رهگیری می بایست از طریق درگاه پرداخت موجود در فرمهای ثبت نام پایگاه خبری انجمن نسبت به واریز هزینه ثبت نام برای رشته های تیمی و انفرادی اقدام کنند. لازم به یادآوری است ثبت نام بدون واریز وجه از طریق درگاه پرداخت تکمیل نمی شود و فقط با واریز وجه نهایی می شود.

15-شرط اصلی برگزاری مسابقات در رشته بازی های تیمی و انفرادی، تایید نسخه ویرایش شده در رشته بازی تیمی League of Legends و رشته بازی انفرادی Tekken7  و همچنین رسیدن تعداد ثبت نامی ها به نصاب مورد نظرو استاندارد در هر رشته می باشد.

16-هیچ محدودیتی در تعداد ثبت نام افراد و تیم ها برای شرکت در مسابقات وجود ندارد، اما تعداد سهمیه هایی که در رشته انفرادی مورد رقابت، به هر استان اختصاص داده می شود با تعداد ثبت نامی کنندگان نهایی رشته ارتباط مستقیم دارد. (هر قدر تعداد ثبت نام کنندگان بیشتر باشد سهمیه نهایی استان هم بیشتر خواهد بود.)

17-در رشته بازی های انفرادی هر نفر فقط یک سهمیه شرکت در مسابقات انتخابی را دارد و ثبت نام های بعدی افراد از بانک اطلاعات حذف خواهد شد

18-در رشته بازی های تیمی نیز افراد یک تیم فقط یک سهمیه برای ثبت نام در همان تیم را دارند و ثبت نام در تیم های دیگر هیچ تاثیری ندارد و از تیم های دیگر حذف خواهد شد.

19-دارنده رتبه اول در رشته انفرادی و تیم دارنده رتبه اول در رشته های تیمی سهمیه ورود به مسابقات قهرمانی جهان را خواهند داشت.

20-به دارندگان رتبه های دوم تا چهارم در هر رشته بازی جوایز نقدی یا غیر نقدی ویژه ای تعلق می گیرد که میزان این جوایز در اطلاعیه های جداگانه ای اطلاع رسانی خواهد شد.

21-شرکت کنندگان محترم در مسابقات به این نکته توجه داشته باشند که: مشمولان نظام وظیفه که از انجام خدمت سربازی غیبت کرده اند (مشمولان غایب یا فراری از خدمت) از لحاظ قانونی به هیچ وجه مجوز خروج از کشور برایشان صادر نخواهد شد و انجمن در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

22-با توجه به اختیارات و ارتباطات قانونی که فدراسیون انجمن های ورزشی و وزارت ورزش و جوانان با نهادهای مرتبط چون ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت آموزش و پرورش، سازمان وظیفه عمومی ناجا، سازمان های تربیت بدنی نیروهای نظامی و انتظامی و همچنین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دارند در خصوص افرادی که در حال گذراندن دوران خدمت وظیفه عمومی هستند و یا دانش آموزان و دانشجویانی که در حال تحصیل هستند (به شرط نداشتن منع قانونی دیگر و انتخاب شدن به عنوان تیم یا نفر برتر در مسابقات انتخابی) جای هیچ نگرانی برای اخذ مجوز خروج از کشور و یا حتی گرفتن گذرنامه وجود ندارد

اخبار مرتبط