ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

تحقق رویای دیرینه کاربران بازی های برخط (آنلاین) در ایران

Bike
وزیر ارتباطات از اتصال مستقیم به دو شرکت خارجی ارائه دهنده خدمات بازی های آنلاین در راستای سهولت اتصال به پلتفرم های ارتباطی بازی های ویدیویی خبر داد.


به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: در اولین اقدام برای حل مشکل کیفیت اینترنت بازیهای آنلاین کاربران ایرانی، طبق اعلام کاربران و به خصوص جوانان استفاده کننده از بازی های رایانه ای، اتصال مستقیم با دو شرکت ولو (VALVE ) و ریوت (RIOT ) برقرار شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: هم اکنون بهبود بالای پنجاه درصد در بازی های Dota2، Counter-Strike ، League of Legends را شاهد خواهیم بود.

جهرمی از کاربران و گیمرها درخواست کرد اسامی دیگر بازی های پر طرفدار را به وی اعلام کنند. وزیر ارتباطات، صبح امروز و به دنبال درخواست های بسیاری از  کاربران بازی های برخط (آنلاین)که در کشورمان جامعه آماری زیادی را به خود اختصاص داده اند، از پیگیری مشکل کیفیت اینترنت برای بازی های رایانه ای برخط (آنلاین) خبر داده بود.

به گفته وی، «شکایاتی از طرف برخی جوانان در خصوص عدم کیفیت شبکه اینترنت برای کاربرانی که از بازی های رایانه ای استفاده می کنند مطرح می شود.»

ایشان همچنین از کاربران بازی های رایانه ای خواست تا جزئیات بیشتری از نام بازی هایی که برای انجام آنها در بستر اینترنت کشور مشکل وجود دارد و نیز نوع مشکل در رابطه با آن را ارایه کنند.

وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه این موضوع را پیگیری خواهد کرد، خطاب به کاربران بازیهای رایانه ای گفته بود: لطفا مراتب اعتراض از وضعیت کیفیت اینترنت در بازی های برخط (آنلاین) را از طریق سامانه رسیدگی به شکایات وزارت ارتباطات (۱۹۵) گزارش کنید.

انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک بر خود وظیفه می داند از جناب دکتر آذری جهرمی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات به دلیل بها دادن به رفع مشکلات جامعه گیم کشور که بیشتر مخاطبان آن از جوانان هستند و ایجاد سهولت در اتصال به پلتفرم های ارتباطی بازی های ویدیویی خارجی و همچنین بهبود کیفیت شبکه اینترنت کشور برای بازی های رایانه ای برخط (آنلاین) که از آرزوهای دیرینه علاقمندان و بازیکنان پر شمار این قبیل بازی ها بود، تشکر صمیمانه و ویژه داشته باشد.


اخبار مرتبط