ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

رتبه بندی ورزش های الکترونیک ایران


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

توسعه دهنده No Man’s Sky از سه سال درگیری حقوقی بر سر نام این بازی می گوید

Bike
شان موری به عنوان توسعه دهنده عنوان No Man’s Sky می‌گوید استدیو خود، مشغول یک درگیری حقوقی طولانی با شرکت مخاربراتی بریتانیا بر سر نام بازی‌اش بوده است اما این دو گروه مشکلاتشان را حل کرده اند. با گیمفا همراه باشید.


شان موری در توئیترش نوشت:

بله! ما نهایتاً مشکلاتمان بر سر کلمه Sky حل و فصل شد. (آنها صاحب کلمه Sky بودند). ما بالاخره اجازه داریم بازی مان را همان No Man’s Sky بنامیم. ۳ سال درگیری حقوقی در پشت پرده، بالاخره تمام شد.

موری از این شرایط با عنوان «بسیار جدی» یاد کرد و با شوخی گفته بود “نکته مثبت اینکه شاید همین موضوع بود که هیچوقت Skynet اتفاق نیفتاد!”.

سازندگانت عنوان No Man’s Sky اخیراً خبر از تاخیر در عرضه از ژوئن به آگوست را اطلاع داده بودند و مورای دلیل تاخیر را مسائل کیفی عنوان کرده بود: “بعضی از لحظات نیاز به کار بیشتری برای بدست آوردن استانداردها بودند”.

در سال ۲۰۱۳، مایکروسافت نیز به این مشکل حقوقی در نام گذاری برخورده بود. بعد از اعلام رای نهایی دادگاه انگلیس در پی نقص نام تجاری Sky، سیستم ابری ذخیرسازی مایکروسافت با نام SkyDrive نامش را به OneDrive تغییر داد.

No Man’s Sky برای پلتفررم های پلی‌استیشن ۴ و رایانه های شخصی در تاریخ ۹ اوت (مطابق با ۱۹ مرداد) عرضه خواهد شد.منبع : گیمفااخبار مرتبط