ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

کارمند مارول تاریخ انتشار بازی Spider-Man را لو داد

Bike
شایعات زیادی در مورد انتشار احتمالی مرد عنکبوتی، بازی ابرقهرمانی جدید اینسومنیاک گیمز وجود دارد. آخرین شایعه منتشر شده از این بازی گفته بود که این بازی، در ماه سپتامبر (تا اوایل ماه مهر) منتشر خواهد شد که بطور رسمی تائید نشده است.
شرکت اینسومنایک گیمز تائید کرده است که این بازی قطعا در سال ۲۰۱۸ (تا دی ۹۷) منتشر خواهد شد ولی تاریخ دقیقی را مشخص نکرده است. چند روز پیش یکی از کارمندان شرکت مارول سرنخی از تاریخ انتشار این بازی داد: آیا این بازی در ماه اکتبر (از ۹ مهر تا ۹ آبان) منتشر خواهد شد؟

Stephen Wacker یکی از کارمندان شرکت مارول در حساب توئیتری خود گفت :

“اگر دو بازی Red Dead Redemption 2 و Spider-man همراه با یکدیگر در یک زمان منتشر شوند، مطمعن هستم که کارم را از دست خواهم داد.”

صحبت های آقای Wacker می تواند یک سرنخ ظریف از تاریخ انتشار بازی جدید شرکت Insomniac Games باشد.

چند روز پیش زمانی که یکی از کارمندان شرکت مارول نظر خود را در رابطه با تاریخ انتشار بازی Spjder-man اعلام نمود، شرکت راک استار گیمز تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 را اعلام کرد که این تاریخ انتشار ۲۶ اکتبر مصادف با ۴ آبان خواهد بود. شاید آقای Wacker می خواست اشاره ای به این داشته باشد که بازی جدید شرکت اینسومنایک گیمز یعنی Spider-man، همرمان با بازی Red Dead Redemption 2 منتشر خواهد شد، یعنی در ماه اکتبر.

همانطور که می دانید هفته پیش خرده فروش سوئدی تاریخ انتشار این بازی را ۲۸ سپتابر (۶مهر ۹۷) اعلام کرد، این تاریخ انتشار می تواند همان سرنخ منتشر شده توسط آقای Wacker باشد. در حال حاضر باید تا منتشر شدن اطلاعات رسمی از سوی سازندگان منتظر بمانیم.اخبار مرتبط