ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

اشاره دوباره Stefanie Joosten به حضورش در Death Stranding

Bike
اشارات استفانی جوستن (Stefanie Joosten) به حضورش در بازی Death Stranding تمامی ندارد ولی هنوز هیچ چیز تائید نشده است!
استفانی جوستن، بازیگری که در دنیا اکثراً او را به خاطر ایفای نقش کوایت (Quiet) در بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain می‌شناسند، به نظر می‌رسد که در ساخت بازی جدید هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) و استودیوی تحت هدایتش یعنی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) یعنی Death Stranding  دخیل است، حداقل که شایعات و اشارات مرموز خانم بازیگر که حاکی از این مسئله است!

این بازیگر در Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain علاوه بر اینکه نقش بازیگر موشن کپچر تک تیرانداز مرموز و البته دوست داشتنی یعنی کوایت را بر عهده داشت، خواننده تم اصلی این شخصیت در بازی نیز بود. او در پروفایل اکانت توییتری خود چندین و چند عکس از مناظری سیاه و سفید محض بدون وجود هیچ سوژه خاصی منتشر کرده که چندان هم بی‌شباهت به برخی لحظات تیزرهای منتشر شده از بازی Death Stranding نیست.

چیزی که مشخص است، آن است که هنوز هم نمی‌توان از این مدارک به عنوان سندی قطعی برای حضور استفانی جوستن در بازی Death Stranding نام برد. این اولین باری نیست که شایعات حضور او در بازی مطرح می‌شود و هنوز هم هیچ خبری از تائید یا تکذیب این شایعات از طرف سازنده به گوش نرسیده است. چیزی که مسلم است، آن است که در کنار حضور افرادی چون گیرمو دل تورو و نورمن ریدس در کنار مدس میکلسن در بازی Death Stranding، حضور استفانی جوستن هم جذابیت‌های خاص خود را به همراه خواهد داشت و خیلی‌ها از این قضیه استقبال خواهند کرد. حتی قبلاً شایعاتی مبنی بر حضور اما استون (Emma Stone) بازیگر معروف هالیوودی در Death Stranding به گوش رسیده بود. فقط زمان است که مشخص می‌کند این شایعات درست است یا خیر.

بازی Death Stranding با موتور دسیما (Decima) در حال ساخت بوده و در تاریخ نامعلومی برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.


اخبار مرتبط