ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

پروژه‌های در دست ساخت استودیوی رسپاون مشخص شد

Bike
با انتشار یک آگهی استخدام جدید در وب‌سایت رسمی رسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، رسماً تائید شد که این استودیو بر روی سه پروژه جدید کار می‌کند که به این شرح هستند: یک بازی جدید بر اساس سری Star Wars، قسمت جدید و منتشر نشده سری بازی‌های Titanfall و یک بازی واقعیت مجازی معرفی نشده.

بیانیه رسمی شرکت رسپاون اینترتینمنت که به همین مناسبت در وب‌سایت آن منتشر شده به این شرح است:

رسپاون اینترتینمنت استودیوی توسعه بازی‌های سطح بالا (AAA) است که در سال ۲۰۱۱ میلادی توسط دو تن از بنیانگذاران استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، خالقان مجموعه بازی‌های میلیاردی Call of Duty و Modern Warfare، راه‌اندازی شده است. در سال ۲۰۱۷ میلادی، رسپاون توسط الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، یکی از شرکت‌های ناشر پیشگام صنعت سرگرمی‌های تعاملی، خریداری شد. ما تاکنون دو بازی Titanfall و Titanfall 2 را عرضه کرده‌ایم که با تحسین منتقدان همراه شده‌اند و در حال حاضر برای تیم‌های توسعه بازی Star Wars خود؛ Titanfall و یک بازی واقعیت مجازی معرفی نشده، استخدام می‌کنیم. شعار ما نخست [کیفیت] گیم‌پلی و خلق بازی‌های مبتکرانه است که با برخی از توسعه‌دهندگان با استعداد صنعت بازی‌های ویدئویی حاصل شده است.

با این وجود، هنوز هیچگونه جزئیاتی از این سه پروژه در دست نیست و باید منتظر اطلاعیه‌های رسمی این استودیو و یا شرکت الکترونیک آرتس بمانیم. شایان ذکر است که بازی Star Wars استودیوی رسپاون اینترتینمنت احتمالاً در سال مالی ۲۰۲۰ شرکت الکترونیک آرتس وارد بازار شود.


منبع : گیمفا


اخبار مرتبط