ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور - یزد 97

Bike
این رویداد ورزشی در رشته بازی پرطرفدرا و مهیج CS:GO و با نظارت و پشتیبانی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک IE-SPORTS.IR و گروه برگزارکننده مسابقات مجله ورزش‌های الکترونیک ESMAG.IR و مجموعه ورزش‌های الکترونیک PS ARENA شهر یزد، شهر قنات‌ها و بادگیرها، اولین شهر خشت خام جهان و دومین شهر تاریخی زنده دنیا پس از ونیز ایتالیا، برگزار می‌شود.


رقابتی که برای علاقه‌مندان به رشته بازی جذاب و پرمخاطب Counter Strike:Global Offensive  در نظر گرفته شده است و با عنوان "دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور - یزد 97 " برگزار خواهد شد.
این دوره از رقابت‌ها که در سطح "قهرمانی کشور" محسوب می شود، ملاک تعیین رتبه‌بندی (Seed) مسابقات آینده و همچنین مسابقات انتخابی تیم‌ملی می‌باشد.
لازم به توضیح است تیم‌هایی در رتبه‌بندی (Seed) در نظر گرفته می‌شوند که ترکیب اصلی خود را با حداکثر یک تغییر، برای مسابقات آتی حفظ کنند (ترکیب تیم همان ترکیبی باشد که در این مسابقات شرکت می‌کند.) امید این را داریم که این روش، باعث ایجاد همدلی، وفاق و انگیزه‌ برای تیم‌های رشته بازی CS:GO باشد تا بتوانند شاکله اصلی خود را حفظ کنند و در تمامی مسابقات با یک ترکیب ثابت و یا با حداقل تغییر مورد اشاره حضور یابند چون این امر در آینده موجبات تشکیل تیم‌های منسجم‌تر و در نهایت داشتن تیم‌ملی قوی‌تر را فراهم می‌کند.
مرحله مقدماتی مسابقات به‌صورت برخط (ONLINE) برگزار شده و چهار تیم برتر به مرحله نهایی مسابقات که به‌صورت حضوری (LAN) اجرا می‌شود، راه پیدا می‌کنند. مرحله نهایی یا حضوری مسابقات به میزبانی مجموعه ورزش‌های الکترونیک  PS ARENA  شهر یزد برگزار خواهد شد.
اسکان به مدت یک شب و 3 وعده غذایی (شام شب قبل و صبحانه و نهار روز برگزاری مسابقه نهایی) برای نفرات چهار تیم راه‌یافته به مرحله نهایی رایگان بوده و توسط میزبان مسابقات، مجموعه ورزش‌های الکترونیک PS ARENA تامین خواهد شد. یاداوری می شود هر تیم فقط متشکل از 5 یار اصلی خواهد بود.
به مقام‌آورندگان رتبه‌های اول تا سوم این دوره از مسابقات، علاوه بر گردن‌آویز (مدال) قهرمانی، برای اولین بار حکم قهرمانی مسابقات قهرمانی کشور نیز اهداء خواهد شد.
نکته: در صورت تامین منابع مالی و مشارکت بخش خصوصی به‌عنوان حامی، جوایز نقدی یا غیرنقدی احتمالی مسابقات نیز در اطلاعیه‌های بعدی اعلام خواهد شد.
علاقمندان به شرکت در این دوره از رقابت‌ها، از طریق پیوند (لینک) زیر در پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک جمهوری اسلامی ایران، می‌توانند اقدام به ثبت‌نام کنند.
https://www.ie-sports.ir/cs-registration.php
ثبت‌نام و شرکت در این مسابقات برای همه تیم‌های علاقمند به صورت رایگان بوده و هیچگونه هزینه‌ای برای شرکت‌کنندگان به دنبال نخواهد داشت.
در ضمن قوانین، اخبار و اطلاعیه‌های مرتبط با برگزاری این دوره از مسابقات فقط از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مجله ورزش‌های الکترونیک به نشانی: https://esmag.ir و همچنین کانال اطلاع‌رسانی انجمن به نشانی: @IREGSA در دسترس خواهد بود و مورد تایید می‌باشد.
مهلت ثبت نام: از روز شنبه مورخ بیستم تا سه‌شنبه سی‌ام بهمن‌ماه 97
قرعه‌کشی تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات: روز پنج‌شنبه مورخ دوم اسفند 1397
زمان شروع مرحله مقدماتی یا برخط (ONLINE) مسابقات: روز جمعه مورخ سوم اسفندماه 1397
زمان شروع مرحله نهایی یا حضوری (LAN) مسابقات: روز جمعه هفدهم اسفندماه 97
مکان برگزاری مرحله نهایی یا حضوری مسابقات: مجموعه ورزش‌های الکترونیک PS ARENA واقع در شهر یزد میدان نعل اسبی

اخبار مرتبط