ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

میزبانی یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان به شهر پایتخت رسید!

Bikeبه گزارش روابط‌عمومی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک به نقل از فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های الکترونیک (IESF)، به موجب خبر اعلام شده در وب‌سایت این فدراسیون اعلام می‌شود که یازدهمین دوره از مسابقات جهانی قهرمانی ورزش‌های الکترونیک در سال ۲۰۱۹ طی کوارتر چهارم این سال میلادی در شهر سئول کره‌جنوبی برگزار خواهد شد. لازم به توضیح است که سئول در زبان کره‌ای سنتی، «پایتخت» معنی می‌شود.

به طور قطع شهر سئول به عنوان یکی از بهشت‌های ورزش‌های الکترونیک شناخته شده و به همین خاطر شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان از این دوره مسابقات می‌توانند بدون هیچ‌ مشکلی از وجود کامپیوترهای متعدد در سطح این شهر پویا و جذاب برای تماشای بازی‌ها و تمرین پیش از مسابقات لذت ببرند. همچنین شهر سئول سابقه ۱۸ ساله در پخش زنده مسابقات ورزش‌های الکترونیک را در کارنامه خود به ثبت رسانده و به غیر از این موارد دولت این کشور نیز حمایت‌های فوق‌العاده‌ای در راستای توسعه ورزش‌های الکترونیک اعمال کرده‌اند.

به این ترتیب رویداد سالیانه IESF که به نام قهرمانی جهان ورزش‌های الکترونیک شناخته می‌شود، به عنوان تنها تورنومنت ورزش‌های الکترونیک که در آن ورزشکاران در تیم ملی خود به رقابت با دیگران پرداخته و افتخار آفرینی می‌کنند، امسال نیز برگزار خواهد شد.

در سال ۲۰۱۸ شهر کاوسیانگ میزبان دهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان ورزش‌های الکترونیک در سه رشته رسمی League of Legends، Counter-Strike Global Offensive و  Tekken 7 بود. بیش از ۴۵۹ تیم از ۴۶ کشور مختلف در این رویداد حضور داشتند که نسبت به سال‌های گذشته رشد شگفت‌انگیزی را نشان می‌داد.

حال یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان ورزش‌های الکترونیک بار دیگر مرکز توجه تمام علاقه‌مندان به این رشته ورزشی خواهد بود تا برای آنها آموزش، هیجان و همدلی را در کنار هم  به ارمغان آورد.

اخبار مرتبط