ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

گروه خودروسازی ب‌ام‌و اسپانسر موسسه Cloud9 شد

Bike
موسسه آمریکایی فعال در صنعت ورزش های الکترونیک یعنی Cloud9 قرارداد همکاری و مشارکتی با ب‌ام‌و به عنوان حامی اصلی وسایل نقلیه موتوری خود امضا کرد.


به گزارش روابط‌عمومی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک به نقل از ESNEWS، موسسه آمریکایی فعال در صنعت ورزش های الکترونیک یعنی Cloud9  قرارداد همکاری و مشارکتی با ب‌ام‌و به عنوان حامی اصلی وسایل نقلیه موتوری خود امضا کرد.

این قرارداد اولین همکاری و حمایت این گروه خودروسازی به صورت مستقیم از یک موسسه و تیم ورزش‌های الکترونیک بوده است. ب‌ام‌و در گذشته قراردادی با لیگ EU LCS نیز داشته که برای بخش پایانی فصل تابستان ۲۰۱۷ این سری مسابقات بوده است.

در ویدیویی که پس از اعلام این مشارکت منتشر شده بود،  موسس و مدیر عامل Cloud9 اعلام کرد که این موسسه چند سری ویدیو تبلیغاتی با مشارکت بازیکنان و چهره های معروف و پر طرفدار این موسسه نظیر Tristan “Zeyzal” Stidam ،Zachary “Sneaky” Scuderi و Becca “Aspen” Rukavina  برای ب‌ام‌و ضبط و فیلم برداری کرده است. هنوز اطلاعات بیشتری درباره این قرارداد و بند های آن در زمان نوشتن این خبر منتشر نشده است؛ اما این موضوع مشخص است که لوگو ب‌ام‌و از این پس در صفحات مجازی و کانال های متعلق به این موسسه ظاهر خواهد شد.

۲ روز پیش بود که C9 اعلام کرد وارد همکاری جدیدی با شرکت بزرگ مخابراتی AT&T شده است. از نتایج این همکاری، تولید برنامه و شو تلویزیونی به اسم ‘The Nines’ خواهد بود که حاوی هایلایت‌ها، اطلاعات بازیکنان، اخبار داخلی تورنمنت ها و مسابقات مختلف و اطلاعات گسترده ای درباره خود موسسه و همکاران آن است.

از دیگر همکاران این موسسه بزرگ ورزش‌های الکترونیک می توان به Red Bull، OMEN by HP ،U.S. Air Force ،Secretlab ،Twitch و HyperX اشاره کرد. در اوایل امسال نیز تیم LCS این موسسه از قرارداد جدید خود با شرکت تولید البسه Puma برای Spring Split رونمایی کرد.

Cloud9 سال ۲۰۱۸ بسیار خوبی داشت و تا اینجای کار، سال جدید را نیز قدرتمند و موفق آغاز کرده است. اعلام مشارکت و عقد قرارداد با شرکت های بزرگی نظیر AT&T و ب‌ام‌و در کم تر از چند روز نشان دهنده برنامه ریزی فوق العاده و آینده روشن این موسسه در صنعت ورزش های الکترونیکی است

اخبار مرتبط