ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

آغاز ثبت‌نام دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رشته بازی Dota 2

Bike
مسابقات قهرمانی کشور در بازی Dota 2 با نظارت انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک کشور و به میزبانی مجموعه PSArena شهر یزد برگزار خواهد شد.


این رویداد با نظارت انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک کشور و به میزبانی مجموعه PSArena شهر یزد برگزار خواهد شد. قرار است تمامی مراحل رویداد توسط داوران رسمی کشورمان در رشته ورزش‌های الکترونیک نظارت و پیگیری شود. علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند تا ۲۵ فروردین با مراجعه به سایت رسمی انجمن به‌صورت رایگان برای شرکت در این رویداد ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. نحوه انجام این دوره از مسابقات در دو مرحله برخط (آنلاین) و حضوری خواهد بود. در اولین مرحله رویداد که به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد، چهار تیم برتر رویداد جواز حضور در مرحله اصلی را که به میزبانی شهر یزد برگزار می‌شود، به‌دست خواهند آورد. هنوز زمان دقیق برگزاری مراحل مختلف رویداد مشخص نیست و در اعلامیه‌های بعدی به بازیکنان اعلام خواهد شد. لازم به یادآوری است که به مقام آورندگان رتبه‌های اول تا سوم این دوره از مسابقات، علاوه بر گردن‌آویز (مدال) قهرمانی، حکم رسمی مسابقات قهرمانی کشور نیز اهدا خواهد شد.

پیش‌ازاین شاهد برگزاری «دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور - یزد ۹۷» در رشته Counter Strike: Global Offensive بودیم که با حضور ۵۲ تیم پیگیری شد و درنهایت با قهرمانی نماینده شهر مشهد که بانام Silmaryon شناخته می‌شود به‌پایان رسید. هدف از برگزاری رویدادهای قهرمانی کشور تعیین رتبه‌بندی (Seed) مسابقات آینده و همچنین مسابقات انتخابی تیم ملی است. نکته مهم‌تر اینکه تیم‌هایی در رتبه‌بندی در نظر گرفته می‌شوند که ترکیب اصلی خود را با حداکثر یک تغییر، برای مسابقات آتی حفظ کنند (ترکیب تیم همان ترکیبی باشد که در این مسابقات شرکت می‌کند).

اخبار مرتبط