ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

آغاز نام‌نویسی اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رشته بازی TEKKEN7

Bike
اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور در بازی Tekken 7 با نظارت انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک کشور و به میزبانی مجموعه ورزش‌های الکترونیک ماموت، در شهر تهران برگزار خواهد شد.


به گزارش روابط‌عمومی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک، علاقه‌مندان به بازی Tekken 7 می‌توانند تا ۲۵ فروردین با مراجعه به پرتال ثبت‌نام مسابقات، برای مشخص کردن قهرمان ایران پیش‌قدم شوند. این رویداد در دو مرحله آنلاین و حضوری پیگیری می‌شود و بازیکنان برتر مرحله آنلاین بایستی با حضور در مجموعه ورزش‌های الکترونیک "ماموت"، واقع در شهر تهران، قهرمان کشور را مشخص کنند. مجموع جوایز رویداد به ارزش ۵ میلیون تومان است و زمان برگزاری از ۲۹ فروردین اعلام‌شده است که به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است که به مقام آورندگان رتبه‌های اول تا سوم این دوره از مسابقات، علاوه‌بر گردن‌آویز (مدال) قهرمانی، حکم قهرمانی مسابقات قهرمانی کشور نیز اهدا خواهد شد. نکته مهم دیگر اینکه در ثبت‌نام این دوره از مسابقات تفکیک جنسیت اعلام‌نشده است.

بگفته محمد یعقوبی، سرپرست انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک، برای ترویج و ترغیب بانوان برای حضور در مسابقات رسمی قهرمانی کشور در رشته ورزشهای الکترونیک این گروه از بازی‌بازان نیز می‌توانند برای شرکت در این مسابقات ثبت‌نام کنند.  از این‌رو در زمان برگزاری مرحله اصلی مسابقات قهرمانی کشور در بخش آقایان، یک رویداد جانبی در همین رشته برای بانوان علاقه‌مند در نظر گرفته‌شده است که به‌صورت جداگانه برگزار خواهد شد.

گفتنی است که مجموعه ورزش‌های الکترونیک تازه تاسیس "ماموت" در آخرین روزهای سال گذشته میزبان برگزاری آخرین مسابقات فوتبال مجازی در سال ۱۳۹۷ بود که گزارش کیفیت و نحوه برگزاری مسابقه فوق در وب‌سایت انجمن موجود است. به‌این‌ترتیب باشگاه "ماموت" در دومین دوره مسابقات خود قصد دارد کیفیت برگزاری را بیش‌ازپیش ارتقا داده و این بار به سراغ برگزاری مسابقات در رشته جدیدی برود. امیدواریم که برگزاری مسابقات در رشته بازی 7 Tekken توسط سایر مجموعه‌های رسمی ورزش‌های الکترونیک پیگیری شود و در سال جدید شاهد استعدادیابی در این رشته در سایر نقاط میهن عزیزمان باشیم.

اخبار مرتبط