ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

گسترش قرارداد همکاری موسسه ESL با MSI

Bike
به گزارش روابط‌عمومی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک به نقل از ESNEWS، روز گذشته موسسه ESL همکاری خود را با شرکت سخت افزاری تکنولوژی MSI در حوزه های متنوعی بسط داد. طبق این قرارداد، شرکت MSI شریک رسمی و همکار اصلی بخش گیمینگ رویداد های ESL One در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.


این قرارداد شامل ۳ رویداد پیش رو این موسسه یعنی  ESL One Birmingham، ESL One Cologne  و رویداد نامشخصی دیگر خواهد شد. MSI مسئول گردآوری و ساپورت سخت افزاری کامل این رویداد ها را بر عهده خواهد داشت که شامل تامیین مادربورد ها و کارت های گرافیک خواهد بود. MSI همچنین در طول برگزاری این رویدادها، برنامه های جانبی و سرگرم کننده ای نیز برای بازدیدکنندگان در نظر خواهد گرفت.

Paul Brewer  معاون اول همکاری های برند محور در شعبه ESL آمریکای شمالی در سخنانی بیان داشت: «هدف ESL از برگزاری مسابقات خود نه تنها ایجاد بهترین حس سرگرمی و لذت ممکن برای تماشاگران حاضر و بازیکنان است، بلکه اولویت اصلی دیگر خود را بر روی بازدیدکنندگان آنلاین خود نیز گذاشته است.

 MSI با فراهم آوردن و هایلایت کردن بروز ترین تکنولوژی های سخت افزاری برای بازیکنان حرفه ای ما و همچنین ایجاد تجربه ای منحصربه فرد برای حضار، به ما کمک خواهد کرد که به هر دو هدف خود رسیده و بهترین حس ممکن را برای طرفداران خود به ارمغان آوریم

با آغاز مسابقات ESL One Birmingham رشته دوتا ۲، شرکت MSI برنامه و سگمنت پرطرفدار خود یعنی mystery box را به روی استیج مسابقات خواهد آورد. در این قسمت، مجریان و چهره های شاخص ESL با پرسیدن سوال های esports محور خنده دار و جالبی از تماشاگران حاضر در سالن، به ۲ نفر از کسانی که به این سوالات جواب درست داده باشند جوایز ارزنده ای در قالب mystery box از طرف تیم MSI اهدا خواهند کرد. جوایز سال گذشته شامل مادر بوردها و کارت گرافیک های رده بالای این شرکت و محصولات جانبی دیگری هم بوده است.

از دیگر همکاران رسمی ESL می توان به Betway و Acer نیز اشاره کرد. Acer تا ۳ سال آینده، تهیه کننده اصلی کامپیوترها و PC های حاضر در سری مسابقات و رویداد های IEM این موسسه خواهد بود.

اخبار مرتبط